دانلود بازی کامپیوتر The Village نسخه کرک شده PLAZA

The Village

یک بازی با چند سبک متفاوت ترسناک ، تلاش برای بقا ، اکشن و … می باشد ، همچنین حالت های بازی نیز متفاوت و مناسب انواع سلیقه ها می باشد و دارای حالت معمولی ، خیلی سخت و دیوانه وار می باشد و البته حالت ها و درجه سختی های دیگری نیز در آینده به بازی اضافه می شود . در این بازی ممکن است با مشکلات فراوانی رو به رو شوید مثل سختی در پیدا کردن منابع ، کمبود منابع و مایحتاج و … که شما را با چالش های فراوان رو به رو می کند . در حال حاضر این بازی دارای تعامل آنلاین است و می توانیدب ه صورت آنلاین با دیگر دوستانتان صحبت کنید و از آنها درون بازی مشورت بگیرید اما به صورت کامل توانایی اجرای بازی به صورت آنلاین چند نفره را ندارد که در آینده این ویژگی نیز به بازی اضافه خواهد شد . داستان بازی The Village درباره پسری است که برای دیدن ویلایی که در نزدیکی خانه اش بود از خانه خارج می شود و به دیدن آن می رود اما هرگز بر نمی گردد و حالا شما برای یافتن آن وارد عمل می شوید و باید سرنخ هایی که او از خودش به جا گذاشته است را پیدا کنید و بعد از یافتن سرنخ ها لازم به دنبال این سپرک بروید ، لوازمی که شما در اختیار دارید تنها یک چراغ قوه است که راه را در تاریکی محیط ویلا به شما نشان دهد . بازی

The Village

دارای پیچیدگی های زیادی است ، علاوه بر ترسناک بودن باید معماهای فراوانی را حل کنید و همه این موارد را در محیط تاریک ویلا انجام دهید ، همچنین باید مراقب باتری های درون چراغ قوه باشید که به سرعت تمام نشوند و اگر تمام شوند باید به دنبال باتری اضافه برای آن باشید که همین موضوع چالش را برای شما بیشتر می کند . جو این بازی مرموز و ترسناک است و تاریکی و صداهایی که به گوش شما می رسد به مقدار ترسناکی این بازی می افزاید . این بازی در سال 2020 مورد بازبینی مجدد قرار گرفته و تغییراتی اساسی در آن اعمال شده است . 
نام: The Village
حجم فایل: 5.99 گیگابایت
شرکت سازنده: Softwaves
تاریخ انتشار: 2017
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ترسناک ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Softwaves Dist
رمز فایل: www.download.ir

The Village - PLAZA

There are several game modes, Horror mode, Rescue mode, Intense mode and other modes that are yet to come.There are also several difficulties, where you may face the scarcity of resources or resources found more easily.The game also features interactions online, although it is not fully multiplayer at the moment.

لینک دانلود