تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند والدهایم والز The Waldheim Waltz

The Waldheim Waltz

فیلم مستند محصول استرالیا و به زبان آلمانی ، انگلیسی و فرانسوی میباشد . فیلم مستند The Waldheim Waltz در ژانر تاریخی و زندگینامه میباشد . The Waldheim Waltz (آلمانی: Waldheims Walzer) یک فیلم مستند محصول سال 2018 به کارگردانی روت بکرمن است . روت بکرمن با استفاده از مطالب عمدتاً معاصر ، گزارش های تلویزیونی و کنفرانس های خبری و همچنین فیلم های مستند که خودش فیلمبرداری کرده است ، مبارزات انتخاباتی جنجالی ریاست جمهوری سال 1986 سیاستمدار اتریشی کورت والدهایم را دنبال میکند . 1 ساعت و 33 دقیقه مدت زمان پخش این فیلم مستند میباشد .

فیلم مستند The Waldheim Waltz

درباره Kurt Josef Waldheim سیاست‌مدار و دیپلمات اتریشی و چهارمین دبیرکل ملل متحد میباشد . کورت والدهایم در جنگ به علت اصابت ترکش خمپاره‌ای پایش مجروح شد و پس از جراحی از خدمت وظیفه معاف شد . به وین بازگشت و مطالعاتش را از سرگرفت و در سال ۱۹۴۴ دکترای حقوق را از دانشگاه وین دریافت نمود . کورت والدهایم در سال ۱۹۴۵ در آزمون استخدامی وزارت خارجه کشورش پذیرفته شد و در اندک مدتی به سمت منشی وزیر امور خارجه کشورش درآمد . در سال ۱۹۴۸ به سمت دبیر اول سفارت اتریش در پاریس گمارده شد . در سال ۱۹۵۵ اتریش که در جنگ جهانی دوم در کنار آلمان نازی بود اجازه یافت تا به عنوان عضو ناظر در سازمان ملل حضور یابد . کورت در زمانی که سفیر اترش در سازمان ملل بود به ریاست «کمیسیون ملل متحد برای استفاده مسالمت‌آمیز از فضای ماورای جو» منصوب شد . برای آشنایی با کورت والدهایم ایم فیلم مستند را تماشا کیند .  
نام: The Waldheim Waltz
حجم فایل: 1.05 گیگابایت
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز imdb: 7.5
کیفیت: 720p
زبان: آلمانی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 33 دقیقه
محصول کشور: استرالیا
فرمت فایل: mkv
کارگردان: Ruth Beckermann
نویسنده: Ruth Beckermann
ستارگان: Kurt Waldheim
رمز فایل: www.download.ir

The Waldheim Waltz

A biographical drama film about Kurt Josef Waldheim, former UN Secretary General and the controversy of his participation and role in the Nazi regime during WW II.

لینک دانلود