دانلود بازی کامپیوتر Thea 2: The Awakening نسخه CODEX

Thea 2: The Awakening

دی ال سی بازی می باشد که با دریافت آن شما به چند والپیپر و تعدادی تصویر هنری گزینش شده دسترسی پیدا خواهید کرد. از آن جایی که تمام محتوا و به روز رسانی های این بازی برای دارندگان آن رایگان شده، توسعه دهندگان تصمیم گرفته اند که به طرفداران این شانس را بدهند که تعدادی از بهترین و جذاب ترین کارهای هنری آن ها را داشته باشند و از آن ها استفاده کنند . این به روز رسان درباره ی نوستالژی است و مستقیم از بازی های قبلی این توسعه دهنده انتخاب شده است .

بازی Thea 2: The Awakening

با خود مواردی همچون 40 رویداد جدید که مستقیما از این عنوان آورده شده را دارد که از طریق آن شما می توانید برخی از دوست داشتنی ترین داستان ها را دوباره تجربه کنید . همچنین هشت ویژگی خداگونه که از خدایان باستانی الهام گرفته شده است نیز از طریق آن به بازی اضافه شده است . یک کلاس جدید هم در این بازی وجود دارد که در Thea – The Inventor دوباره معرفی می شوند . همچنین یک ویژگی جدید این بازی این است که شما با فشردن کلید F1 می توانید هر شخصیتی که می خواهید را امتحان کنید .
نام: Thea 2: The Awakening
حجم فایل: 2.8 گیگابایت
شرکت سازنده: MuHa Games, Eerie Forest Studio
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی - استراتژیک - فانتزی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: MuHa Games
رمز فایل: www.download.ir

Thea 2: The Awakening - CODEX

Please Note: This pack contains artwork ONLY. The game content itself will be included in your main game on December 19th, free of charge. By downloading this DLC, you will get a wallpaper and a selection of artworks. Since all of our game content and updates comes free to all players who bought the base game, we decided to add the opportunity to own some of our gorgeous artwork, for your personal use. This update is all about nostalgia so the art comes directly from our previous title, Thea: The Awakening.

لینک دانلود