تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Throw Anything نسخه Portable

Throw Anything

نام یک بازی برای هدست های واقعیت مجازی یا VR است و در سبک اکشن و ماجرایی دارندگان این هدست ها را سرگرم می کند . داستان بازی درباره حمله زامبی هایی است که برای تغذیه و خوردن مغز شما که آن طرف دیوار ها هستید ، تلاش می کنند تا به آن طرف دیوار برسند و شما را از بین ببرند . شما جزو تنها باقی مانده های دنیا هستید که در تلاشید زنده بمانید . تنها راه زنده ماندن هم مبارزه با این موجودات پلید است پس اسلحه خودتان را بردارید ، آنرا بارگیری کنید و اگر اسلحه ای پیدا نکردید هرچیزی که زیر دستتان آمد را بردارید و از آن به جای اسلحه استفاده کنید . در این بازی هر چیزی که در بازی وجود دارد می تواند به عنوان اسلحه به کار برده شود و مهم نیست چه چیزی در اختیار دارید ، همان را به سمت دشمن پرتاب کنید تا از خودتان دفاع کنید . دیگر امکانات بازی Throw Anything بدین شرح است : هر چیزی که در بازی وجود دارد قابلیت استفاده به عنوان اسلحه را دارا می باشد ، از هر شئی که می بینید به عنوان اسلحه برای نجات جانتان استفاده کنید ، در 6 مرحله خودتان را به چالش بکشید ، وجود 5 رئیس بسیار قدرتمند و حداقل 6 زامبی قدرتمند که می توانید با کشتن آنها خودتان و مهارتتان را به چالش یکشید ، امکان جمع آوری یادگاری های باستانی برای نجات جهان ، زامبی های قدرتمند را شکست دهید و به عنوان پاداش سلاح بگیرید و …. .

بازی Throw Anything

دارای بخش داستانی نیز می باشد و داستان آن بر می گردد به مطالعات دانشمندی به نام ایکس که تصمیم دارد پا جای پای خدا بگذارد و مرگ و میر انسان ها را به دست بگیرد . او در حال منتشر کردن ویروسی است که این قابلیت و قدرت را به او می دهد و حالا شما باید جلوی کارهای شیطانی او را بگیرید . پیش نیاز اجرای این بازی داشتن هدست های واقعیت مجازی یا VR می باشد .  
نام: Throw Anything
حجم فایل: 153 مگابایت
شرکت سازنده: Visual Light
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 8
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Visual Light
رمز فایل: www.download.ir

Throw Anything - Portable

There is nowhere to run... and nowhere to hide as zombies climb up the walls hoping to satisfy their appetite for brains. The only way to survive: reload your guns, destroy all furniture in the room, grab them all, and throw anything you can find to take them down.. and we mean ANYTHING.Face off against starving zombies in high-rise buildings across the globe in the VR action defense game, Throw Anything .

لینک دانلود