تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Tidal Tribe Land of Gods نسخه PLAZA

Tidal Tribe Land of Gods

جدیدترین بسته الحاقی بازی Tidal Tribe است که حالتی جدید به نام Land of Gods به هسته‌ی اصلی بازی اضافه می‌کند. بازی Tidal Tribe Land of Gods به طور کلی راجع خدایان متنوع و پیروان آنان است. در این حالت جدید، یکسری وقایع و شرایط زنجیره‌ای باعث می‌شود تا پیروانتان به خدایی خاص گرایش داشته باشند یا یک خدا را نسبت به دیگران بیشتر پرستیده و عبادت کنند. از حمله خدایان جدیدی که به

بازی Tidal Tribe Land of Gods

اضافه شده است می‌توان به خدای آب، خدای آتش،خدای مرگ، خدای شراب و … اشاره کرد. به عنوان مثال ممکن است قبیله و روستای شما به طور متناوب مورد هجوم سیل قرارگرفته و نابود شود. به همین خاطر ممکن است مردم به سمت خدای آب گرایش یافته و کارهای عجیبی برای او انجام دهند یا ممکن است عده‌ای بر روی تپه‌ای تاریک و بدون نور خانه ساخته باشند و در همین راستا به منظور ستایش خدای روشنایی مشعل‌هایی با خود حمل کنند. به منظور اینکه با روند بازی و مکانیک‌های جدید گیم پلی آشنا شوید کتابی در درون بازی تعبیه شده است که اطلاعات موردنیاز و ضروری را به بازیکن ارائه می‌دهد.
نام: Tidal Tribe Land of Gods
حجم فایل: 967 مگابایت
شرکت سازنده: PowPit
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: PowPit
رمز فایل: www.download.ir

Tidal Tribe Land of Gods - PLAZA

In classical god game fashion, Tidal Tribe gives you the power to shape the terrain. Raise and lower the land to protect your villages from waves and floods, all while using that very same water to build lakes and rivers, turning the desert land into a lively forest of trees and bushes.

لینک دانلود