دانلود بازی کامپیوتر Tinker Racers نسخه Early Access

Tinker Racers

یک بازی ماشین سواری و مسابقه ای است اما هدف از انجام این بازی زودتر رسیدن به خط پایان نیست ، بلکه چیزی که مهم است این است که به هر قیمتی که شده به خط پایان برسید . چالش این بازی در اینجا است که زاویه دید دوربین به سرعت حرکت می کند و سر راه شما نیز پر شده اس مسیر های ناهموار و چالش هایی که باید از سر راه بردارید ، در همین حال سرعتتان را با سرعت حرکت دوربین هماهنگ کنید و به آن برسید . اگر ماشین مسابقه ای شما از دوربین عقب بماند ، شما از بین می روید و از دور مسابقات خارج می شوید . در بازی Tinker Racers می توانید با موسیقی هایی در سبک RC بازی را ادامه دهید و موسیقی هایی که هرگر کسی نمی گذارد در خانه به آنها گوش دهید را از این بازی و در هنگام انجام مسابقه بشنوید . چالش های پیش روی شما بسیار زیاد است از مسیر های ناهموار گرفته تا ربات هایی که به سمت شما می آیند و قصد ویران کردن و متوقف کردن خودروی شما را دارند . اما اگر خواهان امتیاز بیشتر در مسابقات و در پایان بازی هستید ، باید وسیله ای که با آن مسابقه می دهید را به خوبی حفظ کنید و نگذارید دچار حادثه شود ، هر چقدر که مقدار خسارت کمتر باشد امتیاز شما بیشتر است .

بازی Tinker Racers

را می توانید با دیگر اعضای خانواده و دوستانتان به صورت تقسیم صفحه نمایش بازی کنید و در حالت بازیکن علیه بازیکن یا به صورت مسابقات تیمی از بازی لذت ببرید . این بازی به اول شدن اهمیتی نمی دهد و چیزی که در یان بازی اهمیت دارد زنده ماندن در آن ، کمتر خسارت دیدن وسیله و همیشه در دید دوربین بازی بودن است ، حالا تیم خودتان را جمع کنید و به بازی بپردازید . 
نام: Tinker Racers
حجم فایل: 225 مگابایت
شرکت سازنده: Rumbora Party Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: مسابقه ای ، ماشین سواری ، اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Rumbora Party Games
رمز فایل: www.download.ir

Tinker Racers - Early Access

Tinker Racers is not about reaching the finishing line at all. In this Survival Racing Party Game, the challenge is to stay in sight on chaotic miniature tracks. You want to be leading the race to be the camera target. Especially because everyone that leaves the camera dies!Race with mini RC cars on tracks that your parents never allowed you to set at home;Beat frenetic angry bots to unlock new tracks. Continue the good work and you may be allowed to mess up with other rooms;

لینک دانلود