معرفی 10 بازی برتر بتل رویال Battle Royale در سال 2020

بازی های بتل رویال Battle Royale

در سال های اخیر رونق بسیار زیادی داشته است و به نظر می رسد که هر سال علاقه‌مندان این سبک در حال رشد می باشد . با توجه به اینکه هر عنوان جدید و یا حتی به‌روزرسانی هایی که وارد بازار عرضه می شوند، در تلاش برای بهبود کیفیت بازی های موجود در بازار هستند، هم اکنون عناوین بسیار زیادی با سبک های مشابه در دسترس است که طرفداران بسیاری نیز دارند، ولی به دلیل کمبود وقت و فضا برای بررسی تمامی این عناوین، ما در این مقاله 10 بازی برتر Battle Royale سال 2020 را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds

PlayerUnknown’s Battlegrounds

PUBG یک بازی بسیار جالب در ژانر Battle Royale می باشد که در مدت زمان کمی توانست مخاطبین بسیاری را جذب خود کند. با اینکه این بازی با ایرادات فراوانی که داشت ممکن بود مورد انتقادات تندی از جانب منتقدان قرار گیرد، ولی توانست با جذب بیش از 3 میلیون بازیکن، در رده ی بالایی از لیست بازی های برتر Battle Royale قرار گیرد و رکورد های فوق العاده ای را در عناوین متفاوت، به نام خود ثبت کند. در این بازی ابتدا شما در محدوده خالی و پر از تجهیزات و سلاح ها قدم می زنید که ناگهان 99 نفر از آسمان با چتر نجات بر روی زمین فرود می آیند و همگی در تلاش برای زنده ماندن، به دیگران حمله کرده و آنها را می کشند. شما نیز مانند بقیه 99 نفر باید با انتخاب سلاح مناسب و حمله های تدبیرانه و با برنامه ریزی، برای نجات دادن جان خود تلاش کنید. ولی باید دقت داشته باشید که این جنگ باید در داخل یک دایره فرضی انجام گیرد و خارج شدن شما از دایره منجر به کم شدن میزان جانتان خواهد شد. همچنین در طی روند بازی حلقه ای که شما را احاطه کرده است رفته رفته کوچکتر خواهد شد و شما به دشمنانتان نزدیکتر خواهید شد.

بازی Fortnite

Fortnite

ممکن است PUBG ابداع کننده این سبک از بازی های کامپیوتری باشد، ولی به جرات می توان گفت Fortnite این ژانر پر مخاطب را، به سطح جدیدی از جذابیت رسانده است زیرا بروز و جالب نگه داشتن یک بازی در سبک Battle Royale موفقیت بسیار ویژه ای به شمار می آید. رمز موفقیت در بازی Fortnite توجه شما به این قضیه می باشد که باید برای محافظت از خود دربرابر دشمنان، ساختار هایی را در اطرافتان ایجاد کنید که جان شما را در مواجهه با خطرات احتمالی حفظ کند. هرچه سریعتر بتوانید این کار را انجام دهید، شانس زنده ماندن شما بیشتر خواهد بود. البته ممکن است شما با دیدن فضای هنری و کارتونی این مجموعه، این بازی را با یک بازی معمولی و ساده اشتباه بگیرید اما باید در نظر داشته باشید که این بازی یکی از برترین و تکنیکی ترین بازی های سبک Battle Royale می باشد.

بازی Warzone

Warzone

با محبوبیت ژانر Battle Royale بین کاربران، پیوستن دیگرکمپانی ها به این سبک از بازی ها و همچنین تولید بازی هایی با این مضمون، اجتناب ناپذیر بود. بنابراین سرانجام کمپانی Call of Duty و Warzone وارد این عرصه شدند. به دلیل رابط کاربری ساده و همچنین طراحی اسلحه های سبک با امکان شلیک سریع در این بازی، می توان گفت Warzone موفقیت بسیاری در این ژانر نسبت به رقبای هم تراز خود بدست آورد. همچنین امکاناتی نظیر ترکیب نوع بارگیری سلاح ها، تعویض نقشه ها، سنگرهای مخفی و سلاح های کمیاب و ویژه، Warzone را به یک تجربه مهیج تبدیل کرده است.

بازی Apex Legends

Apex Legends

Apex Legends پدیده ی جدیدی برای این ژانر بود که از Titanfall الهام گرفته شده است و در همان جهان مستقر است. در این نبرد هیجان انگیز مبتنی بر “ابر قهرمان ها”، به هر کدام از بازیکنان یک شخصیت جالب از بین چندین شخصیت موجود اختصاص داده می شود که هر کدام از این شخصیت ها توانایی های منحصربه فردی اعم از حالات تهاجمی ، دفاعی یا پشتیبانی را دارا می باشند تا از آنها در میدان جنگ استفاده کنند. به سادگی می توان بیان کرد که با تمرکز و بهره گیری از هوش و استعداد، Apex Legends یک بازی بسیار سرگرم کننده به شمار می رود.

بازی Fall Guys

Fall Guys

ممکن است به نظر شما بازی Fall Guys به دلیل فقدان سلاح، جزئی از بازی های سبک Battle Royale به شمار نرود. اما این بازی در بعضی از مواقع می تواند بسیار وحشیانه و انتقام جویانه باشد. این بازی به دلیل استقبال کاربران، اخیراً با فروش بی سابقه ای که از خود به جای گذاشت، یک جنجال بزرگ در بین این سبک از بازی ها ایجاد کرد. اما این تنها دلیلی نیست که این بازی به یکی از برترین بازی های Battle Royale درسال 2020 تبدیل شده است بلکه ترکیبی از موانع موجود و امکان ایجاد تیم های متفاوت در این بازی، باعث می شود که Fall Guys به یک بازی سرگرم کننده و بامزه تبدیل شود.

بازی Hyper Scape

Hyper Scape

Hyper Scape که در تابستان منتشر می شود، خبر از ورود Ubisoft به دنیای BR را می دهد. این بازی شامل نقشه متراکم یک شهر است که شخصیت اصلی از آن برای مقیاس بندی مسافت موجود و همچنین عبور از پشت بام ها استفاده می کند و این عمل جهشی بزرگی را برای فاصله گرفتن از دشمنان او ایجاد می کند. بنابراین شما باید با توانایی جمع آوری اطلاعات اطراف نقشه، با پیدا کردن بهترین و کوتاه ترین راه به حرکت خود ادامه دهید. البته باید به یاد داشته باشید که حذف همه مخالفان، تنها راه پیروزی نیست. شما همچنین می توانید تاجی را که در بخش نهایی نقشه نشان داده می شود را بردارید چون اگر آن را برای مدت زمانی که تعیین شده است نگه دارید، برنده می شوید.

بازی Spellbreak

Spellbreak

در حالی که بسیاری از بازی های Battle Royale از اسلحه برای شکست دادن دشمنان خود استفاده می کنند، Spellbreak از جادو استفاده می کند. شما در این بازی باید دستکش های جادویی خود را تجهیز کنید که به شما امکان می دهند تا از عناصر موجود استفاده کنید و حملات ویرانگری را ایجاد کنید. Spellbreak یک بازی چالش برانگیز است که باید به آن تسلط پیدا کنید و برای پیروزی در آن، بدانید که چه مواردی را ترکیب کنید تا جادوی شما منحصر بفرد باشد. در این بازی اقلام مختلفی مانند کمربند و چکمه وجود دارد که هرکدام خاصیت جادویی خود را دارند که هر یک از آنها خصوصیت های متفاوتی را به شخصیت های شما ارائه می دهند. یکی از جادو هایی که در این بازی بسیار تاثیر گذار است، راه اندازی ابر سمی و آتش زدن آن با دستکش آتش می باشد.

بازی Ring of Elysium

Ring of Elysium

Ring of Elysiumشباهت زیادی به PUBG دارد هرچند که با امکاناتی نظیر اسنوبرد، هنگ گلایدر، گنج زیر آب، آتشفشان ها و موارد دیگر همه چیز را به سطح دیگری رسانده است. به راحتی می توان گفت که RIng of Elysium رویکرد لیبرال تری نسبت به بقیه بازی های موجود در این سبک دارد.

بازی Mordhau

Mordhau

Mordhau تجربه ای از سبک Battle Royale می باشد که در دوران قرون وسطی اتفاق می افتد. این بازی دارای درگیری های وحشیانه بسیاری می باشد که در آن ها زمان اهمیت فراوانی دارد.

بازی های Minecraft Survival

بازی های Minecraft Survival

بسیاری از کاربران Minecraft Survival را بهترین بازی در سبک Battle Royale می دانند. بنابراین نمی توان در این مقاله به بررسی این بازی نپرداخت. بازی های Minecraft Survival بسیار شبیه بازی های Hunger می باشند. بدین صورت که رقبا در اطراف مرکز دایره و دور انبار اسلحه و تجهیزات تکثیر می شوند و پس از آن، تا پایان تبدیل شدن به تنها یک بازمانده، مبارزه می کنند.

نام: Top 10 Battle Royale Games 2020
آپدیت: 2021
پلتفرم: ویندوز - پلی استیشن - اکس باکس
لینک دانلود

0 replies

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *