تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Total Tank Simulator نسخه CODEX

به روز رسانی :

1399/03/01 نسخه Total Tank Simulator - CODEX اضافه شد.

Total Tank Simulator

شما را به جنگ جهانی دوم می برد و باید جناح خود را انتخاب کنید و همراه با ارتش ، فرماندهان و سربازان خود در برابر دشمن تا آخرین لحظه ایستادگی کنید . از تاکتیک های مختلف استفاده کنید و تمام تلاش خود را به کار گیرید تا به دشمن آسیب وارد کنید . شما در بازی در نقش یک فرمانده قرار می گیرید و باید استراتژی های ارتش خود را برنامه ریزی کنید و محل استقرار نیروهای خود را تعیین کنید . تصمیم های شما در طول پیشبرد بازی بسیار موثر هستند و می توانند نتیجه ی جنگ را به طور کامل تغییر بدهند ، پس راجع به آن ها حسابی فکر کنید تا بهترین کار ممکن را انجام دهید . واحدهای متفاوتی در این بازی وجود دارند ، از جمله واحدهای پرواز ، تانک ها ، هواپیماها ، تک تیراندازها و پیاده نظام ها که شما می توانید در نقش هر کدامشان که می خواهید بازی کنید ، در مجموع بیش از 200 واحد مختلف در اختیار شما می باشد . هر جنگی در این بازی منحصر به فرد خواهد بود . بیش از 50 نقشه ی منحصر به فرد و متفاوت در این عنوان هستند که هر کدام در منطقه های مختلف مانند صحراهای سوزان ، مزارع سر سبز اروپا و یا دشت های برفی روسیه جریان دارند . تمام این نقشه ها وسعت بزرگ و قابل توجهی دارند و سازندگان با دقت بالایی آن ها را طراحی کرده اند تا متناسب با اقدامات تمام واحدهای بازی باشد . در طول نبرد میدان نبرد تغییراتی پیدا می کنند و ساختمان ها و نقاط دیدنی نقشه به صورت تدریجی تخریب می شوند . تمام ساختمان ها ، جنگل ها ، وسیله های نقلیه و هر چیزی که می بینید در این بازی قابل تخریب هستند .

بازی Total Tank Simulator

به نوعی یک حالت سند باکس دارد و به شما اجازه می دهد در طول تجربه ی خود هر کاری بکنید و محدودیتی نداشته باشید ، شما می توانید به عجیب ترین سناریوها برای نابودی دشمن ها فکر کنید و لحظات جالب و بعضا خنده داری را خلق کنید . یکی از حالت های بسیار جالب و متفاوت این بازی Shadow Mode آن است که می تواند بسیار چالش برانگیز و جذاب باشد . در این حالت تمام نبردهای قبلی شما مورد بررسی قرار می گیرد و متناسب با آن ارتش ساخته می شود که حرکات و استراتژی هایی که شما به کار برده اید را یاد گرفته اند و بسیاری از نقاط ضعف شما را می شناسند . چه کسی می تواند سخت ترین رقیب برای شما باشد ؟ قطعا خودتان . سپس شما باید با این ارتش قدرتمند مبارزه کنید و ببینید که آیا می توانید آن را شکست بدهید یا خیر . در هر نقشه یک سری موارد مخفی وجود دارند که اگر خوش شانس باشید می تواند یک اسلحه ی قدرتمند باشد که از آن استفاده کنید ، یا که اگر بدشانس باشید یک بمب یا حیوان وحشی باشد که می تواند شما را نابود کند . این بازی در تاریخ 31 اردیبهشت منتشر خواهد شد . 
نام: Total Tank Simulator
شرکت سازنده: Noobz from Poland
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - استراتژیک - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 505 Games
رمز فایل: www.download.ir

Total Tank Simulator - CODEX

Play as a commander deciding your army configuration and tactical deployment on the field on massive battles. But also experience first line action instantly by taking control of individual units on the fly, from tanks or planes to snipers and more. From infantry to aircraft, super-secret projects or tanks, LOTS of tanks… there are over 200 different units at your disposal, seriously - check them out! You won’t run out of maps either. With more than 50 unique maps you will never know if your next battle is going to be deep in the Sahara Desert, in the green fields of Europe or in the snowy plains of Russian Taiga.

لینک دانلود