تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Truefire Ellis Pauls Acoustic Coffeehouse Open D

Truefire Ellis Pauls Acoustic Coffeehouse Open D

در این دوره آموزشی الیس پل ( مدرس دوره ) 64 شکل و شکل صوتی آکورد D را که به شما 8 مقیاس آکورد همه کاره را تنظیم می کند ، آموزش می دهد. شما می توانید هر ترکیبی از آنها را در شیارها و چیدمان های خود مخلوط کنید ، می توانید آنها را تار یا انگشت بزنید ، و الیس به شما نشان می دهد که چگونه می توانید به راحتی آنها را برای بیرون آوردن نت های هارمونی ، قلاب های گیتار ، پر کردن ها و ملودی ها تنظیم کنید زونانس ، صداهای زیبا و حرفه ای آکورد با کوک های باز نه تنها صدای شادتر و پویاتر از گیتار شما تولید می کند ، بلکه در هنگام ساخت آهنگ های اصلی و تنظیم آهنگ های کاور گزینه های خلاقانه شما را تا حد زیادی گسترش می دهد.Joni Mitchell, Steven Stills, Curtis Mayfield, Keith Richards, Mississippi John Hurt, Jimmy Page  Duane Allman و Robert Johnson فقط تعدادی از هنرمندانی هستند که تنظیمات باز را در موسیقی خود گنجانده اند. استفاده از تنظیم باز مزایای بسیاری دارد و من همه آنها را در این دوره آموزشی Open D نشان می دهم. در بخش اول این دوره ، الیس شما را از طریق یک آغازگر دقیق در مورد تنظیمات Open D شامل تنظیم Open Open چیست؟ ، مزایای تنظیمات Open ، تنظیم D Open ، Major & Minor Chord Barre ، Scales on All Six Strings و Octave راهنمایی می کند. یاس آکورد و صداهای آکورد در بخش دوم این دوره متمرکز هستند. برای هر یک از مقیاس های وتر ، الیس تمام اشکال آکورد مقیاس را به شما آموزش می دهد و سپس انواع برنامه های خلاقانه را به شما نشان می دهد که می توانید در قالب ها و مقیاس ها به آنها دسترسی داشته باشید. در بخش سوم و آخر ، با یادگیری سه آهنگ تمام طول ، واژگان آکورد Open D و همه برنامه های خلاقانه خود را اعمال خواهید کرد. Beautiful’s Mess Maria یکی از محبوب ترین آهنگ های من است. باز هم ، این آهنگ در C # باز است ، اما تمام درسی که ما در Open D آموختیم در اینجا اعمال می شود. در صورت تسلط بر این آهنگ ، این مهارت عالی در تنظیمات باز به شما می دهد. برای باز کردن C # تنظیم را فراموش نکنید: C # -G # -C # -F-G # -C #.
نام: Truefire - Ellis Pauls Acoustic Coffeehouse Open D
حجم فایل: 1.08 گیگابایت
شرکت سازنده: Truefire
تاریخ انتشار: 1399/10/07
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 02 ساعت و 19 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Truefire - Ellis Pauls Acoustic Coffeehouse Open D

The resonance, bass response, and chord coloring possible with open tunings not only produce a lusher, more dynamic sound from your guitar, they also greatly expand your palette of creative options when composing original songs, arranging cover tunes, or just jamming with friends.


In this Open D edition of Acoustic Coffeehouse, Ellis Paul teaches you 64 open D chord shapes and voicings, which form 8 versatile chord scales in the tuning. You’ll be able to mix any combinations of them in your grooves and arrangements, you can strum or fingerpick them, and Ellis shows you how to easily embellish them to pull out harmony notes, guitar hooks, fills, and melody lines.

لینک دانلود