تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار TurboTax Home and Business v41.24.240 ویندوز

TurboTax Home and Business

نرم افزاری برای دارندگان مشاغلی است که باید مالیات بپردازند . با این نرم افزار می توانید اظهارنامه مالیاتی خود را بصورت الکترونیکی ثبت کنید تا سریعترین بازپرداخت مالیاتی خود را دریافت کنید . با یک کلیک با یک متخصص ارتباط برقرار کرده و در صورت نیاز به مشاوره از آنها مشاوره بگیرید . در این نرم افزار می توانید بهترین مشاوره را به صورتر ایگان از متخصصان دریافت کنید و حتی حسابرسی های مالی خودتان را به این مشاوران که جزو خبره ترین مشاوران و متخصصان حسابداری هستند ، بسپارید . نرم افزار TurboTax Home and Business به صورت قابل حمل طراحی شده است تا آن را در یک حافظه قابل حمل نگه دارید و هر کجا که لازم باشد تنها با اتصال آن به یک دستگاه ویندوزی کارتان را پیش ببرید . همچنین این نرم افزار شما را از طریق مشاوران و اطلاعاتی که درون خودش به صورت آنلاین دارد می تواند از آخرین قوانین و تبصره های مالیاتی با خبر کند و نیاز شما را برطرف سازد . در این برنامه می توانید راهکارهایی برای کسر مالیاتی و قوانین آن را نیز بدانید ، در این نرم افزار بیش از 350 راه وجود دارد تا مالیات شما را از آن چیزی که هست کمتر کند و حساب کند که شما جزو کدام یک از شرایط هستید تا از آن برای کسر مالیاتی استفاده کنید . از دیگر امکانات

نرم افزار TurboTax Home and Business

می توان موارد : محاسبات 100 درصد دقیق و بدون خطا با کمک متخصصان بر خط ، امکان تغییر شرایط در نرم افزار با توجه به تغییرات شغلی یا سبک زندگی شما ، راهنمایی های رایگان متخصصان در صورت ممیزی شدن و اخطار های مالیاتی برای بیرون رفتن از شرایط بد مالیاتی ، امکان پرداخت مالیات ها به صورت الکترونیکی و به دور از کاغذ بازی های اداری در هر اداره و … را نام برد .
نام: TurboTax Home and Business
حجم فایل: 192 مگابایت
شرکت سازنده: TurboTax
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v41.24.240
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

TurboTax Home and Business v41.24.240

Get a head start on your  taxes with TurboTax Portable. File your tax return electronically to receive your fastest tax refund possible. Connect with an expert in a click and get answers when you need them with SmartLook™. Every personal TurboTax Portable return is backed by our Audit Support Guarantee for free one-on-one audit guidance from a trained tax professional. And much more .

لینک دانلود