تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود آموزش جاوا Udemy – A Guide to Understand Java Generics with Examples

Udemy A Guide to Understand Java Generics with Examples

این دوره آموزشی برای درک بهتر زبان جاوا با مثالهای مختلف می باشد . متدهای جاوا عمومی و کلاسهای عام برنامه نویسان را قادر می سازد ، به ترتیب با یک اعلامیه متد واحد ، مجموعه ای از روشهای مرتبط یا با یک اعلامیه کلاس واحد ، به ترتیب مجموعه ای از انواع مرتبط را تعیین کنند. Generics همچنین ایمنی نوع کامپایل را فراهم می کند که به برنامه نویسان اجازه می دهد انواع نامعتبر را در زمان کامپایل دریافت کنند. این مرجع شما را با استفاده از Java Generics از طریق روش های ساده و عملی هدایت می کند. قبل از تولیدات عمومی ، می توانیم هر نوع اشیا موجود در مجموعه را ذخیره کنیم ، به عنوان مثال ، غیر عمومی. اکنون مواد عادی برنامه نویس جاوا را مجبور می کند نوع خاصی از اشیا را ذخیره کند. خوب است اگر بتوانیم یک روش مرتب سازی واحد بنویسیم که بتواند عناصر موجود در یک آرایه Integer ، یک آرایه String یا یک آرایه از هر نوع که از ترتیب پشتیبانی می کند را مرتب کند. با استفاده از مفهوم Java Generic ، ممکن است یک روش عمومی برای مرتب سازی آرایه ای از اشیا بنویسیم ، سپس روش عمومی را با آرایه های عدد صحیح ، آرایه های دوتایی ، آرایه های رشته ای و غیره فراخوانی کنیم تا عناصر آرایه را مرتب کنیم.
  • آنچه در دوره Udemy A Guide to Understand Java Generics with Examples خواهید آموخت :
  • راهنمای درک ژنریک ها Generics با مثالهای مختلف
  • این دوره برای چه کسانی می باشد :
  • این مرجع برای مبتدیان تهیه شده است تا به آنها کمک کند عملکرد اساسی مربوط به عملکردهای موجود در Java Generics را درک کنند.
 
  • What you’ll learn
  • Guide to Understand Generics with Examples
  • Requirements
  • Before you start doing practice with various types of examples given in this reference, I’m making an assumption that you are
  • already aware of basic Java Programming.
 

Udemy-A-Guide-to-Understand-Java-Generics-with-Examples-Screen

نام: A Guide to Understand Java Generics with Examples
حجم فایل: 981 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/12/03
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 02 ساعت و 53 دقیقه
فرمت فایل: MP4
تاریخ تولید: 2021
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - A Guide to Understand Java Generics with Examples

Java Generics
Java Generic methods and generic classes enable programmers to specify, with a single method declaration, a set of related methods, or with a single class declaration, a set of related types, respectively. Generics also provide compile-time type safety that allows programmers to catch invalid types at compile time. This reference will take you through simple and practical methods using Java Generics.
The Java Generics programming is introduced in J2SE 5 to deal with type-safe objects. It makes the code stable by detecting the bugs at compile time.

لینک دانلود