تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Udemy – Machine Learning for Kids and Beginners

Machine Learning for Kids and Beginners

آموزش ماشین برای ایجاد هوش مصنوعی قدرتمند برای برنامه های Real-Word! برای کودکان ، مبتدیان و معلمان. به رشته یادگیری ماشین علاقه دارید؟ پس این دوره برای شما مناسب است. یادگیری ماشین و هوش مصنوعی (AI) در همه جا وجود دارد. اگر می خواهید بدانید که شرکتهایی مانند گوگل ، آمازون ، فیس بوک و حتی Udemy چگونه از مدلهای یادگیری ماشین استفاده می کنند ، این دوره اصول لازم را به شما می دهد. در این دوره ، ما با مشاهده آموزشهای مفید ، فرایند کار یادگیری ماشین را یاد خواهیم گرفت. با استفاده از هر آموزش ، مهارت های جدیدی کسب خواهید کرد و درک خود را از این زمینه هیجان انگیز هوش مصنوعی بهبود خواهید بخشید. من ( مربی دوره ) به شما کمک می کنم درک کنید که هوش مصنوعی چیست ، چگونه ماشین ها یاد می گیرند و شما با استفاده از مدل های یادگیری ماشین پروژه های واقعی ایجاد می کنید. این سخنرانی ها به دقت طراحی شده اند تا مدل های خاص یادگیری ماشین و برنامه های واقعی را بدون ورود به جزئیات خسته کننده یا پیچیده هدف قرار دهند. این دوره سرگرم کننده و هیجان انگیز است ، اما در عین حال ، ما به یادگیری ماشین خواهیم پرداخت. ما قصد داریم درک یک اصل کار از مدلهای یادگیری ماشین را شروع کنیم و سپس به آموزش اولین مدل یادگیری ماشین و ساخت پروژه ای خواهیم پرداخت که تصاویر سگها و گربه ها را تشخیص می دهد. سپس ، ما می خواهیم بدانیم که تشخیص چهره چیست و چگونه تلفن های همراه صورت ما را تشخیص می دهد تا قفل خود را باز کند. ما فیلترهای صورت مجهز به هوش مصنوعی ایجاد خواهیم کرد که از اینستاگرام ، اسنپ چت و سایر سیستم عامل ها استفاده می کنند. و پس از آن خواهیم فهمید که پردازش زبان طبیعی چیست. ما قصد داریم مدل های یادگیری ماشین را برای شناخت متن و صدا آموزش دهیم و از سیستم AI که در فیس بوک و اینستاگرام استفاده می کنیم ، در سیستم عامل های خود برای تشخیص نظرات توهین آمیز استفاده خواهیم کرد. سپس می خواهیم ببینیم که چت بات ها چگونه کار می کنند و شرکت های بزرگی که روزانه هزاران پیام دریافت می کنند چگونه از چت بات بهره مند می شوند. سرانجام ، ما خواهیم فهمید که سیستم توصیه چیست و چگونه شرکتهایی مانند آمازون ، نتفلیکس محصولات یا فیلمها را به مشتریان خود توصیه می کنند یا YouTube چگونه ویدیوها را برای توصیه به کاربران خود انتخاب می کند. پس از اتمام این دوره ، مهارت ها و دانش لازم برای ایجاد مدل ها و پروژه های سرگرم کننده و مفید یادگیری ماشین را خواهید داشت.
 • آنچه یاد خواهید گرفت :
 • تئوری پشت هوش مصنوعی را درک کنید
 • بسیاری از مدل های یادگیری ماشین را بسازید
 • با استفاده از یادگیری نظارت شده ، تصاویر ، صداها و احساسات را طبقه بندی کنید
 • مدل های یادگیری ماشین را در پروژه های واقعی پیاده سازی کنید
 • سیستم پیشنهادی برای گردشگران بسازید
 • کاملاً بفهمید یادگیری ماشینی چیست
 • تأثیر یادگیری ماشینی بر جامعه
 • بدانید یادگیری ماشینی چه مشکلاتی را می تواند حل کند
 • نیازمندی ها :
 • هیچ دانش قبلی برنامه نویسی مورد نیاز نیست
 • این دوره اموزشی برای چه کسانی است :
 • هر کسی در مورد درک اینکه چگونه روند یادگیری ماشین کار می کند کنجکاو است
 • برای بچه ها (خودتان یاد بگیرید) ، برای معلمان یا والدینی که با کودکان 8 تا 16 ساله کار می کنند
 • ایده آل برای والدین در مدرسه در منزل یا والدین و معلمان که دوست دارند با معرفی هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی بیشترین تجربه
 • لذت را به دانش آموزان خود بدهند.
نام: Udemy - Machine Learning for Kids and Beginners
حجم فایل: 1.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/04
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 02 ساعت و 11 دقیقه
محصول کشور: آمریکا
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - Machine Learning for Kids and Beginners

Interested in the field of Machine Learning? Then this course is for you!


Machine Learning and Artificial Intelligence (AI) is everywhere; if you want to know how companies like Google, Amazon, Facebook and even Udemy use Machine Learning models, this course will give you the fundamentals you need.


In this course, we'll learn a working process of Machine Learning by watching helpful tutorials. With every tutorial, you will develop new skills and improve your understanding of this exciting sub-field of Artificial Intelligence.


I will help you to understand what is artificial intelligence, how machines learn and you will create real-life projects by using machine learning models. The lectures are carefully designed to target specific machine learning models and real-life applications without getting into boring or complex details.

لینک دانلود