دانلود فیلم آموزشی Udemy – Perl programming for beginners

Udemy Perl programming for beginners

در این دوره آموزشیبرنامه نویسی perl را میاموزید. دنیای برنامه نویسی تقریباً با زبانهای مختلف اشباع شده است ، برای کسانی که تازه وارد دنیای برنامه نویسی می شوند ، این می تواند کمی طاقت فرسا باشد. خوشبختانه ، زبانهای زیادی وجود دارد که یادگیری آنها ساده است ، استفاده از آنها بسیار متنوع است و یک نقطه شروع عالی برای دستیابی به تسلط در جهان برنامه نویسی است. Perl یکی از این زبانهاست و دوره آموزشی Perl programming for beginners همه چیزهایی را که باید بدانید به شما آموزش می دهد. این دوره آموزشی به طور خاص برای کسانی طراحی شده است که علاقه مند به برنامه نویسی هستند ، اما هنوز هم خود را مبتدی می دانند. کسانی که قبلاً تجربه برنامه نویسی دارند اما می خواهند اصول و مفاهیم Perl را بیاموزند ، آن را کاملا مناسب می دانند. در

دوره آموزشی Udemy Perl programming for beginners

شما با اصول Perl آشنا می شوید و یک برنامه Perl را طراحی می کنید ، همچنین برنامه های خودکار ایجاد می کنید که برای شما کار می کنند و برنامه های پیشرفته آنالیز متن. شما از پایین به بالا کار خواهید کرد و با سرعتی که برای شما مناسب است پیشرفت می کنید ، شروع به نصب و ایجاد برنامه های پیچیده تر با هر مرحله خواهید کرد. در طول مسیر ، شما اصول مختلف Perl مانند داده های مقیاسی ، آرایه ها و لیست ها ، زیر برنامه ها ، ورودی و خروجی ، هش ها و عبارات منظم را قبل از پرداختن به پروژه نهایی خود انتخاب خواهید کرد. با پایان دوره آموزشی Perl programming for beginners شما آماده استفاده از پرل در طیف گسترده ای از برنامه های دنیای واقعی هستید. Perl خانواده ای از زبانهای برنامه نویسی پویا با هدف کلی است که در اصل برای دستکاری متن ایجاد شده است. با گذشت زمان مورد بازبینی بسیاری قرار گرفته است و اکنون برای همه موارد از مدیریت سیستم گرفته تا توسعه GUI استفاده می شود.
  • آنچه در دوره آموزشی Perl programming for beginners خواهید آموخت :
  • میاموزید که برنامه های عالی را در Perl درست کنید
  • این دوره آموزشی برای چه کسانی است :
  • هرکسی که می خواهد کد نویسی را یاد بگیرد
 
  • What you’ll learn
  • Learn to make awesome programs in pearl
  • Requirements
  • All you need is a pc
  • Who this course is for
  • Anyone who wants to learn code

نام: Perl programming for beginners
حجم فایل: 1.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
کیفیت: 720p
زیرنویس: دارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 03 ساعت و 30 دقیقه
فرمت فایل: MP4
تاریخ تولید: 2021
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - Perl programming for beginners

The world of programming has become almost saturated with different languages, all created for different purposes but developed for use in multiple applications. For those just delving into the world of programming, this can be a little overwhelming. Luckily, there are plenty of languages that are simple to learn, highly versatile to use, and make a great starting point for gaining fluency in the coding universe. Perl is one of those languages, and this course will teach you everything you need to know.

لینک دانلود