تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Udemy – SwiftUI Build Amazing Apps With Much Less Code

Udemy SwiftUI Build Amazing Apps With Much Less Code

ساخت برنامه های شگفت انگیز را با کدنویسی بسیار کمتر در Apple بیاموزید. در این آموزش یاد میگیرید که چگونه با چارچوب ای جدید اپل کار کنید و برنامه های زیبا و شیک را به سرعت ایجاد نمایید. به دوره SwiftUI خوش آمدید. نام من Steve DeStefano است ( مربی دوره ) ، یک توسعه دهنده iOS / macOS ، و این دوره را برای هر کسی که می خواهد یاد بگیرد چگونه می تواند با ساخت برنامه های زیبا با Apples New SwiftUI چارچوب بیاموزد ، ایجاد کرده ام. SwiftUI چارچوب جدید Apples است که در واقع ممکن است برای همیشه شیوه ساخت برنامه ها را تغییر دهد. اینجا صفحه های داستانی آشنا و همچنین طرح بندی خودکار وجود دارد ، که کار با آنها بسیار ناامید کننده بود … این همه با ابزارهای جدید بصری در Xcode جایگزین شده اند که رابط کاربری با SwiftUI را به آسانی کشیدن و رها کردن ، و استفاده از حدود 5 برابر کد کمتر و سپس کار با UIKit و استوری بورد. SwiftUI یک رویکرد اعلامی برای ساخت برنامه ها است و شامل همه سیستم عامل های اپل است بنابراین یکبار برنامه را بسازید و به راحتی روی سیستم عامل های دیگر مستقر کنید. برنامه نویسی اعلامی چیست؟ برنامه نویسی اعلامی یک سبک غیرضروری از برنامه نویسی است که در آن ما نتایج دلخواه را بدون رمزگذاری صریح دستورات یا مراحلی که باید انجام شود ، توصیف یا اعلام می کنیم. برنامه نویسی ضروری نوعی برنامه نویسی است که با استفاده از دستورات ، در مراحل صریح برای تغییر وضعیت برنامه به معنی ، ما باید اجزای مختلف یا نمایش ها را کد کنیم تا آنها نمایش داده و پنهان شوند. این دوره به شما نشان می دهد که چگونه از این رویکرد اعلامی و ویژگی های SwiftUI استفاده کنید و شما را در روند ساخت برنامه های سرگرم کننده و شیک راهنمایی کند.
  • آنچه یاد خواهید گرفت :
  • دانش آموزان می توانند با SwiftUI با آنها کار کنند و برنامه هایی را بسازند و آنها را در همه سیستم عامل های اپل مستقر کنند
  • نیازمندی ها :
  • دانش کار با زبان Swift اپل مورد نیاز است
  • این دوره اموزشی برای چه کسانی است :
  • توسعه دهندگان مبتدی iOS / macOS / watchOS / tvOS از متوسط تا پیشرفته
 
نام: Udemy - SwiftUI Build Amazing Apps With Much Less Code
حجم فایل: 7.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/04
کیفیت: 1080p
زیرنویس: ندارد
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 13 ساعت و 43 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - SwiftUI Build Amazing Apps With Much Less Code

Welcome to the SwiftUI course


My name is Steve DeStefano, an iOS / macOS developer, and I created this course for anyone who wants to learn how to build beautiful apps with Apples new framework SwiftUI.


SwiftUI is Apples new Declarative building framework that actually might forever change the way apps are made.


Gone here are the familiar story boards, as well as auto layout, which was at times very frustrating to work with… this has all been replaced with intuitive new design tools within Xcode that make building interfaces with SwiftUI as easy as dragging and dropping, and using about 5 times less code then working with UIKit and storyboards.


SwiftUI is a declarative approach to building apps and it includes all of apples platforms… so build the app once, and deploy it on the other platforms very easily.

لینک دانلود