تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Udemy – Trello Project Management Kanban Shared Online ToDo Lists

Udemy – Trello Project Management Kanban Shared Online ToDo Lists

Trello یک مدیر وظیفه آنلاین رایگان است که با استفاده از هر مرورگر وب (یا برنامه های IOS و Android) می توان به آن دسترسی پیدا کرد و از طریق مدیریت رابط کشیدن و رها کردن از مدیریت لیست ساده todo پشتیبانی می کند. این روش مبتنی بر روش Kanban برای مدیریت پروژه است که در اوایل دهه 1940 برای کنترل تولید خودرو در تویوتا اتخاذ شد. آیا به دنبال یک مدیر پروژه با استفاده آسان هستید که به شما امکان کار در تیم را بدهد؟ Trello یک ابزار نرم افزاری کاملاً مشارکتی است که به گروههایی از افراد اجازه می دهد تا روی پروژه های مشترک کارهایی را که از مفهوم به مرحله تکمیل رسیده اند انجام دهند. آیا به دنبال مدیریت وظیفه پیچیده ای هستید که به شما امکان مدیریت تیم های بزرگی از افراد را بدهد که برای رسیدن به یک هدف مشترک کار می کنند؟ Trello  به شما امکان می دهد تا هر کار را در یک پروژه کاملاً مستند کنید و در عین حال زمان تخمینی را در برابر زمان واقعی صرف شده ردیابی کنید. بنابراین ، Trello چه تفاوتی با لیست کارهای دیگر یا مدیر وظایف دارد؟ Trello به شما امکان می دهد چندین پروژه را در تابلوهای جداگانه سازماندهی کنید. می توان از افراد دعوت کرد تا در هیئت مدیره هایی که امتیازات مختلف اداری را به هر شخص اعطا می کنند ، کار کنند. هر صفحه Trello از چندین لیست تشکیل شده است که هر لیست با یک مرحله از پروژه مرتبط است. کارت ها برای نشان دادن وظایف فردی به یک هیئت مدیره اضافه می شوند. کارت ها از یک لیست به لیست دیگر منتقل می شوند تا نشان دهنده پیشرفت در مراحل توسعه پروژه از مفهوم اولیه تا پایان کار باشد. ترلو رایگان است. استفاده از ترلو آسان است. ترلو بصری است. ترلو قدرتمند است. Trello داده های پروژه شما را با خیال راحت بصورت آنلاین ذخیره می کند و در همه دستگاه های شما در دسترس قرار می دهد. از ترلو می توان برای مدیریت تلاشهای مشترک استفاده کرد. پس برای چی منتظری؟ با استفاده از این ابزار پیشرو در مدیریت کار ، بهره وری خود را 10 برابر کنید.
 • آنچه خواهید آموخت :
 • فهرست کارهای شخصی خود را بصورت آنلاین مدیریت کنید
 • پروژه های پیچیده ای را که شامل بسیاری از وظایف و مراحل توسعه است پیگیری کنید
 • همکاری مشترک بر روی پروژه هایی که وظایف خود را به دیگران اختصاص می دهند
 • پیشرفت پیچیده ترین پروژه های خود را پیگیری کنید
 • نیازمندی ها :
 • تمام کاربران برای تکمیل این دوره نیاز به کامپیوتر و مرورگر وب دارند
 • این دوره آموزشی برای چه کسانی است :
 • این دوره را هر کسی که انجام می دهد باید بگذراند
 • این دوره باید توسط افرادی که سعی در سازماندهی یک پروژه دارند برگزار شود
 • این دوره را باید مدیران حرفه ای پروژه بگذرانند
نام: Udemy - Trello Project Management Kanban Shared Online ToDo Lists
حجم فایل: 678 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/17
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 02 ساعت و 58 دقیقه
فرمت فایل: MP4
تاریخ تولید: 2020

Udemy - Trello Project Management Kanban Shared Online ToDo Lists

Looking for an easy to use todo list manager that will actually help you to complete the things on your todo list?
Trello is a free online task manager that can be accessed using any web browser (or IOS and Android apps) and that supports simplified todo list management through a drag & drop interface. It's based on the Kanban method of project management adopted in the early 1940s to control automotive production at Toyota.
Looking for an easy to use project manager that will allow you to work in teams?
Trello is a fully collaborative software tool that allows groups of people to work on shared projects moving tasks from concept through completion.

لینک دانلود