دانلود فیلم آموزشی Udemy – Universidad JavaScript El Mejor curso de JavaScript

Udemy Universidad JavaScript El Mejor curso de JavaScript

مهندس Ubaldo Acosta مفاهیم اساسی جاوا اسکریپت را توضیح می دهد که به طور کلی در دوره های دیگر نادیده گرفته می شوند و او این کار را به روشی روشن و مختصر انجام می دهد. آیا می خواهید زبان برنامه نویسی شماره 1 را که قدرت اینترنت را دارد یاد بگیرید؟ خسته شده اید که وقت و هزینه خود را برای خرید فیلم های YouTube یا دوره های JavaScript بسیار ساده یا دشوار هدر می دهید؟ یا در تلاش برای درک و استفاده از جاوا اسکریپت در پروژه های واقعی هستید؟ اگر پاسخ شما بله است . این دقیقاً همان دوره ای است که بدنبال آن هستید. این یک دوره کاملاً جامع جاوا اسکریپت است که فراتر از دوره های دیگر جاوا اسکریپت است. من شما را از سطح مبتدی در JavaScript به یک توسعه دهنده پیشرفته و بسیار کامل می رسانم. شما نه تنها خود زبان جاوا اسکریپت را خواهید آموخت ، بلکه نحوه برنامه نویسی را نیز خواهید آموخت. چگونه مشکلات را حل کنیم. چگونه می توان کد خود را با استفاده از الگوهای رایج جاوا اسکریپت ساختار و سازماندهی کرد. با من همراه باشید در سفری با هدف درک واقعی زبان JavaScript و من در طول راه با جزئیات کامل همه چیز را برای شما توضیح می دهم. شما خواهید آموخت که چرا چیزی در JavaScript کار می کند ، نه فقط “چگونه”. زیرا در دنیای مدرن جاوا اسکریپت ، شما به موارد دیگری بیش از دانستن چگونگی عملکرد چیزی نیاز دارید. شما باید کد را اشکال زدایی کنید ، باید کد را درک کنید ، باید بتوانید در کد فکر کنید. برای رسیدن به هدف ما با هم ، این دوره شامل جلسات برنامه نویسی ، چالش های برنامه نویسی ، کلاس های تئوری ، پروژه های دنیای واقعی و یک پروژه دوره نهایی است. این دوره متفاوت است زیرا فقط نوشتن کد نیست ، همچنین در مورد چگونگی و چگونگی کارکرد کد به روش کار دیگر است. زیرا این ترکیب کاملی بین نظریه و عمل است. زیرا نه تنها بر روی نمونه های کوچک کدگذاری ، بلکه همچنین بر روی پروژه های دنیای واقعی تمرکز دارد و از مواردی استفاده می کند. بنابراین ، در پایان دوره ، شما یک توسعه دهنده جاوا اسکریپت خواهید بود که قادر به نوشتن ، درک و رفع اشکال کد جاوا اسکریپت با استفاده از تمام توابع قدرتمندی است که زبان به ما ارائه می دهد.
 • آنچه خواهید آموخت :
 • تبدیل از یک مبتدی به یک توسعه دهنده پیشرفته جاوا اسکریپت
 • JavaScript و مبانی برنامه نویسی : متغیرها ، منطق بولی ، حلقه ها ، توابع ، آرایه ها و غیره
 • درک واقعی نحوه کار با جزئیات JavaScript
 • مهارت های جدید خود را با چالش های کدگذاری تمرین کنید (شامل راه حل ها)
 • بهترین پشتیبانی دوستانه و سریع در بخش پرسش و پاسخ
 • برنامه های مختلف زیبا در دنیای واقعی را با جاوا اسکریپت کدگذاری کنید
 • ویژگی های جدید ES6 / TypeScript: توابع ، کلاس ها ، رابط ها ، تزئینات و غیره
 • کد خود را با استفاده از الگوهای JavaScript مانند ماژول ها و غیره سازماندهی و ساختار دهید.
 • نیازمندی ها :
 • برای گذراندن این دوره هیچ تجربه کدگذاری لازم نیست من شما را از مبتدی به متخصص می رسانم.
 • این دوره آموزشی برای چه کسانی است :
 • هر کسی که علاقه مند به یادگیری JavaScript از ابتدا است
 • نیازی به دانش برنامه نویسی قبلی ندارید ، در اینجا همه چیز را کاملاً از ابتدا خواهید آموخت
نام: Udemy - Universidad JavaScript El Mejor curso de JavaScript
حجم فایل: 27 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/11/02
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: اسپانیایی
مدت زمان پخش: 40 ساعت
فرمت فایل: MP4
تاریخ تولید: 2021
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - Universidad JavaScript El Mejor curso de JavaScript

Actualizado!  +40 hrs de Video! Domina JavaScript con el curso más completo de Udemy! Proyectos, desafíos, pruebas, EcmaScript, OOP, TypeScript, Webpack, Angular, FireStore, Firebase, y mucho más.
*** ¡El # 1 curso de JavaScript más vendido en Udemy! ***
"Excelente curso. El  Ing. Ubaldo Acosta explica los conceptos básicos de JavaScript que generalmente se pasan por alto en otros cursos. Y lo hace de una manera clara y concisa". - Angel Rodriguez"
¿Quieres aprender el lenguaje de programación número # 1 que alimenta Internet?
¿Está cansado de perder su tiempo y dinero en videos de YouTube o cursos de JavaScript que son demasiado simples o difíciles de seguir?

لینک دانلود