تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Udemy – Windows Server 2008 R2 Hacking and Securing

Udemy Windows Server 2008 R2 Hacking and Securing

تکنیک های هک اخلاقی را بیاموزید. ویندوز سرور Windows Server 2008 خود را ایمن کنید و از سیستم در برابر حملات احتمالی محافظت کنید. این دوره آموزش هک و امنیت برای کسانی که سیستم های سرور و زیرساخت IT را مدیریت می کنند اختصاص داده شده است. ( مدیران شرکت های فناوری اطلاعات یا مدیران پروژه در این زمینه ) این دوره شامل مباحثی است که از دیدگاه مربی دوره مورد بحث قرار گرفته و به شما گام به گام نشان می دهد که برای محافظت از ویندوز سرور در برابر حملات احتمالی و از دست دادن داده های مهم ، چه کاری باید انجام دهید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه سیاست های امنیتی را پیاده سازی و مدیریت کنید. شما سیاست های امنیتی را برای نیازهای خاص خود سفارشی خواهید کرد. خواهید دید که چگونه GPO خود را ایجاد کنید. با نحوه استفاده خودکار از اجرای سیاست های امنیتی آشنا خواهید شد. شما می آموزید که چگونه الگوهای گواهی ایجاد کنید که کار روزانه شما را با Windows Server 2008 R2 بهبود بخشد. شما با تعدادی از افزونه های MMC آشنا می شوید تا به شما در تنظیم صحیح ویندوز سرور کمک کنند. شما خواهید آموخت که تفاوت روش های احراز هویت چیست و چرا برخی از آنها می توانند خطرناک باشند. با روش های رمزگذاری داده ها آشنا خواهید شد. شما با تأثیر تأیید هویت کاربران و رایانه ها آشنا خواهید شد. نحوه نظارت بر سطح امنیتی سیستم را خواهید فهمید. خواهید فهمید که CA چیست. شما با الگوهای اداری آشنا خواهید شد. نحوه تجزیه و تحلیل نرم افزار نصب شده روی ویندوز سرور و بررسی تأثیر آن بر سطح امنیت را مشاهده خواهید کرد. شما ابزارهایی را برای تجزیه و تحلیل برنامه های نصب شده یاد خواهید گرفت.
  • آنچه خواهید آموخت :
  • امنیت در Windows Server 2008 R2
  • روشهای حملات و نقاط ضعف سیستم را بدانید
  • از اطلاعات مهم در سرور محافظت کنید
  • نیازمندی ها :
  • دانش پایه در مورد Windows Server 2008 R2
  • این دوره آموزشی برای چه کسانی است :
  • دانشجویان IT
  • مدیران فناوری اطلاعات
  • مدیران سیستم
نام: Udemy - Windows Server 2008 R2 Hacking and Securing
حجم فایل: 582 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/10
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 3 ساعت
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - Windows Server 2008 R2 Hacking and Securing

Windows Server 2008 R2: hacking and securing training is dedicated for those who manage Server systems and IT infrastructure: IT administrators, IT managers or project managers.
The course includes topics discussed from the point of view of the administrator and shows you step by step what to do to protect the Windows Server against possible attacks and loss of important data.

لینک دانلود