تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Ultimate Ninja Blazing v2.27.0

به روز رسانی :

1399/07/30 نسخه v2.27.0 اضافه شد .

Ultimate Ninja Blazing

نام بازی اندرویدی در سبک اکشن است که توسط استودیوی بازی سازی BANDAI NAMCO Entertainment Inc برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و به صورت رایگان در گوگل پلی متشر شده است . در این بازی شما تعداد زیادی از شخصیت های مختلف همراه می شوید و متحدانی برای خود جمع آوری می کنید . در این بازی شما وارد نبرد های شینوبی می شوید نبرد های شینوبی به این صورت است که همراه با متحدان خود وارد نبرد می شوید و ترکیبی از حمله های مختلف را اجرا می کنید . اگر با متحدین خود به صورت نزدیک هم نبرد را آغاز کنید باعث می شود تا حرکات آن ها به صورت جمعی فعال می شود و آن ها مهارت هایشان را به اجرا می گذارند و همین باعث می شود تا نتیجه مبارزه به نفع شما تغییر کند . در این بازی اگر متحدان شما زیاد باشند حریف می تواند یکجا به همه حمله کند و آسیب جدی به شما و گروهتان وارد کند برای پیروزی در این مبارزه ها شما باید تا جایی که می توانید از ضربات گروهی حریف دور بمانید و همزمان با حرکات ترکیبی به صورت گروهی دشمن را از پای در بیاورید . در این بازی طیف گسترده ای از حالت های مختلف وجود دارد که شما می توانید از هر کدام که صلاح بود استفاده کنید اما شواهد بر این است که حالت گروهی با حداکثر سه کاربر دیگر بهترین حالتی است که شما می توانید استفاده کنید . اگر از علاقه مندان به بازی های اکشن هستید با Ultimate Ninja Blazing می توانید حالت های چند نفره از بازی های اکشن را تجربه کنید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را همراه با فایل مود شده بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها و روز ها بر روی زمین میخکوب شوید .
نام: Ultimate Ninja Blazing
حجم فایل: 74 مگابایت
شرکت سازنده: BANDAI NAMCO Entertainment Inc
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 2.27.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.1 به بالا

Ultimate Ninja Blazing - v2.27.0

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja Blazing – Join the battle with your favorite NARUTO characters, fighting in Shinobi Formation Battles across the story of the renowned anime!Fight hordes of enemies and complete missions using the all-new Shinobi Formation Battle system: a strategic RPG fighting system that unleashes exhilarating combination attacks with your allies. Master team field skills, discover new ninjutsu and become the next Hokage in the first-ever Ultimate Ninja mobile game!NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja Blazing Features:Battle Enemies with Your Ninja Dream Team!
• Control over 100 NARUTO heroes, each with their own unique attacks and tactics
• Fight enemies using ninjutsu, powerful special techniques and combination attacks
• Unleash ninjutsu abilities for powerful offensive strikes, defensive abilities that can stop enemy movement, and moreMission Mode Based On the Original Anime Storyline!
• Mission Mode allows you to relive the experience of the NARUTO story
• Battle through stories from the original series

لینک دانلود