تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی شبیه ساز اندروید Ultimate Spider Simulator 2 v1

Ultimate Spider Simulator 2

نام بازی بسیار جالب که در آن می توانید در پوست یک عنکبوت در طبیعت و همراه با واقعیت های زندگی عنکبوت زندگی کرده و آن را تجربه کنید . یکی از سخت ترین کارهای جهان زندگی کردن در مقیاس حشرات می باشد و شما در این بازی می توانید به صورت کامل آن را تجربه کرده و خطرات مواجه و تلاش برای بقاء را در آن حس کنید . شبیه سازی های این بازی کاملا بر اساس واقعیت بوده و با گرافیکی 3 بعدی و خیره کننده طراحی شده است . در

بازی Ultimate Spider Simulator 2

شما با شکار دیگر موجودات می توانید امتیاز کسب کرده و با جمع آوری امتیاز های خود در بازی از آیتم های جذاب بازی استفاده کنید . همچنین شما می توانید در بازی ویژگی های بدنی مانند قد ، اندازه پا و شکل بدن عنکبوت خود را تغییر داده و به نسبت آنها سرعت و قدرت شما تغییر خواهد کرد . شما می توانید درجه خشونت بازی را در تنظیمات کم یا زیاد کنید که در آن اثرات خون در بازی کم و بیشتر خواهند شد که برای سنین مختلف ارتقاء پیدا کند .
نام: Ultimate Spider Simulator 2
حجم فایل: 92 مگابایت
شرکت سازنده: Gluten Free Games LLC
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Ultimate Spider Simulator 2 - v1

Take on the life of our most realistic spider ever! Explore a macro-scale world with stunningly realistic insects and animals alike. Find other spiders and raise your family, spin webs, hunt for food, and become the strongest brood in the forest!

لینک دانلود