دانلود بازی Unholy – FLT برای کامپیوتر

دانلود بازی Unholy

Unholy نا مقدس، عنوان یک بازی ترسناک با گیم پلی خیره کننده می‌باشد که توسط استودیو بازی‌سازی Duality Games توسعه داده شده است. هنگامی که صحبت از بازی‌های ترسناک می‌شود، اولین چیزی که در ذهن ما نقش می‌بندد جامپ اسکر‌های گذرا هستند، صحنه‌هایی که تنها در یک لحظه ترس را در وجود ما آشکار کرده و پس از آن دیگری خبری از این احساس نیست. اما خوشبختانه و پس از گذشت مدت‌ها ما شاهد یک عنوان هیجان‌انگیز هستیم. بازی که نه تنها ما را در دنیای سرد و عذاب آورش غرق می‌کند، بلکه حس ترس را دائما در وجودمان زنده نگه داشته و تجربه‌ای بی‌نظیر را برای‌مان به ارمغان می‌آورد. نا مقدس یکی از بهترین بازی‌های ترسناکی است که در سال‌های گذشته شاهد آن هستیم، هر آن چیزی که از یک عنوان در این سبک از بازی‌های رایانه‌ای به انتظار می‌رود، همه در کنار یکدیگر جمع شده‌اند تا ما را پشت مانیتور رایانه شخصی‌مان میخکوب کنند. پس اگر شما نیز به دنبال یک عنوان ترسناک خیره کننده هستید در این پست با ما همراه باشید.

در بازی Unholy باید در‌های بین واقعیت و دنیایی نا مقدس را باز کنید. داستان از آن جایی شروع می‌شود که شما به عنوان یک مادر فرزند خود را گم می‌کنید و حال به دنبال آن در دنیایی موازی هستید. دنیایی که از ترس و غم ساخته شده است و شیاطین مختلفی در آن قرار دارند که توسط یک کشیش شوم رهبری می‌شوند. تا جایی که می‌توانید هر دو دنیا را کاوش کنید، سر نخ‌ها را پیدا کرده و پازل‌ها را حل کنید. همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد، می‌توانید با شیاطین مبارزه کرده و یا اینکه به گونه رفتار کنید که به قلب آن‌ها نفوذ کنید. واقعیت خاکستری و سرد در یک شهر وحشیانه پس از شوروی در اروپای شرقی و دنیای وحشتناک و پیچیده Unholy ادامه دارد و این به شما بستگی دارد که چه گونه با این واقعیت رو به رو شوید. بازی دارای یک ترکیب گیم پلی منحصر به فرد است که در آن باید کاوش کرده، معما‌های گوناگون را حل نموده، به قلب شیاطین نفوذ کرده و یا اینکه با مخفی کاری بتوانید اهداف خود را به پیش ببرید.

در دنیای Unholy همه پشت یک نقاب مخفی شده‌اند که همین موضوع می‌تواند تفاوت بین زندگی و یا مرگ باشد. برای بهبود توانایی‌های خود و یا به دست آوردن مهارت‌های جدید ماسک و نقاب منحصر به فرد خود را بسازید و یا در صورت نیاز با مخفی شدن پشت نقاب دیگران راز‌های مخفی پشت پرده ناپدید شدن فرزند خود را پیدا کنید. این بازی دارای یک مکانیزم خاص و سلاحی منحصر به فرد می‌باشد. برای پیشبرد اهداف‌تان باید از چهار احساس خود نهایت بهره را ببرید که خشم، ترس، غم و میل شدید برای تعامل با محیط این احساسات را تشکیل می‌دهند. بازی Unholy نه تنها از لحاظ بصری بلکه از جنبه روایی نیز چیز‌های بسیاری برای ارائه دارد. گرافیک زیبا و طراحی منحصر به فرد شخصیت ها، تجربه‌ای همهجانبه را ایجاد می‌کند. همان گونه که در توضیحات فوق نیز به این موضوع اشاره کردیم در این عنوان خبری از جامپ اسکر‌های گذرا نیست و شاید در ابتدای امر فقدان این صحنه‌های اکشن را احساس کنید، اما به مرور زمان و با پیشرفت در قسمت‌های مختلف متوجه خواهید شد که احساس ترس و ضعفی که به شما القاء شده است ساعت‌ها پایدار می‌باشد.

تهدید های دائمی بازی Unholy یک جایگزین مناسب برای جامپ اسکر هایی است که ممکن است انتظار آن ها را بکشید. به طور مداوم تلاش کنید که پازل های مختلف را حل کنید و توجه بسیار زیادی به جزئیات داشته باشید، با این وجود گاها برای عبور از برخی سکانس ها نیاز به مخفی کاری است که عدم توجه به این موضوع می تواند از پیشرفت شما جلوگیری کند. بازی نامقدس داستانی جذاب را ارائه می دهد که دید شما را به فرقه های مذهبی تغییر می دهد. تیم توسعه دهنده در این عنوان نهایت تلاش خود را به کار برده است تا جزئیات بسیاری را حفظ کند و تمامی شخصیت ها و کاراکتر ها به دقت طراحی شده اند و با دقت در آن ها می توانید به جزئیات بالایی برسید. دیگر نکته مهم در ارتباط با این بازی هیجان انگیز می توانی به موسیقی متن آن اشاره کرد که بدون شک جزو اصلی ترین نقاط عطف آن به شمار می رود. در نهایت باید بگوییم که اگر به دنبال یک بازی ترسناک هستید که تعادل در بین بخش های مختلف به خوبی رعایت شده است نا مقدس بهترین گزینه برای شما به شمار می رود.

نام: Unholy
حجم فایل: 32.0 گیگابایت
شرکت سازنده: Duality Games
تاریخ انتشار: 2023
امتیاز استیم: 5.1 از 10
نسخه: FLT
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن، ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: HOOK
رمز فایل: www.download.ir
  • لینک دانلود
    0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *