دانلود فیلم مستند Unseen Enemy

Unseen Enemy

یک فیلم مستند بلند درباره تهدید اپیدمی ها (بیماری های واگیردار) در قرن بیست و یکم و کارهایی است که می توان برای مبارزه با آنها انجام داد . مستند Unseen Enemy ، اکتشافی اساسی در مورد دلایلی است که جمعیت قرن بیست و یکم بیماریهایی را تجربه می کردند که زمانی فقط شیوع بیماری بودند ، اما اکنون به همه گیری های همه جانبه تبدیل شده اند . این خطری که با آن روبرو هستیم و راهکارهایی که جامعه و افراد با هم می توانند برای کاهش آن خطر همکاری کنند ، از طریق مطالعات موردی سه بیماری همه گیر: ابولا ، آنفولانزا و زیکا برای عموم توضیح داده شده است . در مستند Unseen Enemy با حرکت در سرتاسر جهان ، ما با پزشکان ، کارآگاهان بیماری و افراد روزمره آشنا می شویم که پا به وحشت اپیدمی گذاشتند و عمیقاً تغییر کرده اند . اپیدمی بهترین و بدترین رفتار انسان را به همراه دارد ، و اثرات آن بسیار فراتر از عوارض بیماری و مرگ است .

Unseen Enemy

که به نویسندگی و کارگردانی برنده جوایز Emmy® ساخته شده است ، بر تهدید روز افزون جهانی شیوع بیماری های عفونی تمرکز دارد . دکتر آرناود تارانتولا ، انستیتو پاستور ، که سرپرستی سایت شبکه کامبوج را برعهده دارد ، در این مستند همکاری دارد .
نام: Unseen Enemy
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز imdb: 7.2
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 37 دقیقه
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Janet Tobias
نویسنده: Janet Tobias
ستارگان: Larry Brilliant
رمز فایل: www.download.ir

Unseen Enemy

Unseen Enemy is a feature-length documentary about the threat of epidemics in the 21st century and what we can do to fight them.

لینک دانلود