تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند لمس ناپذیر Untouchable

Untouchable

فیلم مستند محصول کشور انگلستان و به زبان انگلیسی میباشد . Untouchable مستند سال 2019 درباره تهیه کننده فیلم هاروی واینستین و ادعاهای سوء استفاده جنسی است که وی را درگیر می کند .

فیلم مستند Untouchable

توسط اورسولا مکفارلین کارگردانی شده است . تحقیق درباره یكی از پرونده های رسانه ای در اوایل قرن بیست و یكم كه باعث ایجاد یك انقلاب در سراسر جهان شد: هاروی واینستین . در اکتبر ۲۰۱۷ ، پیرو اتهامات آزار جنسی علیه واینستین او از شرکتش و آکادمی علوم و هنرهای سینما اخراج شد . تا ۳۱ اکتبر ۲۰۱۷ ، بیش از ۸۰ زن اتهاماتی را علیه واینستین وارد کرده بودند . اتهامات باعث به وجود آمدن کمپین رسانه اجتماعی «#من‌هم» و ادعاهای بسیاری در رابطه با سوءاستفاده جنسی مشابه واینستین ، علیه مردان قدرتمند در سراسر جهان شد که اثر واینستین نامیده شد و باعث عزل و برکناری بسیاری از آنان شد . Untouchable با استفاده از توصیفات و مصاحبه با قربانیان خود ، همکاران سابق واینستین و کار گسترده ای از اسناد و مدارک ، نه تنها تأثیر جهانی از بدنام هالیوود را مورد بررسی قرار می دهد ، بلکه چگونگی آن را نیز بررسی می کند .
نام: Untouchable
حجم فایل: 382 مگابایت
شرکت سازنده: Lightbox
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 6.7
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 38 دقیقه
محصول کشور: انگلستان
فرمت فایل: mkv
کارگردان: Ursula Macfarlane
تهیه کننده: Jonathan Chinn
منتشر کننده: Hulu
رمز فایل: www.download.ir

Untouchable

A look at the rise and fall of disgraced Hollywood producer Harvey Weinstein featuring interviews with former colleagues and those who accused him of sexual misconduct.

لینک دانلود