تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Vero Radan v2020.0.1920 – Win

Vero Radan

یک نرم افزار فوق العاده و کاربردی برای برش فلزات ورقه ای میباشد. افزایش راندمان کار، صرفه جویی در هزینه و زمان، بدست آمدن نتایج مطلوب و واقعی، استفاده آسان و… همگی جزو ویژگی هایی از برنامه میباشند که باعث شده تا به صورت فوق العاده ای محبوب و مورد استفاده طیف گسترده ای از کاربران قرار گیرد.

نرم افزار Vero Radan

به شما کمک میکند تا از حجم انبوه ابزارآلات رسم و طراحی و برش انواع ورقه های فلزی برای کار خود استفاده کنید. تمامی کاربرانی که از Radan برای ساخت nest استفاده میکردند، به کمک Vero Radan میتوانند پروژه های بهتری را عرضه کنند، همچنین در هنگام ورود به این برنامه بخش کوچکی از آموزشات مقدماتی به تمامی کاربران داده میشود. آموزشی که کار با تمامی قسمت های برنامه را به شما می آموزد. استفاده از ویژگی پانچ، پروفیل و ایجاد خمیدگی در ورقه ها نیز از ویژگی های کلیدی دیگر برنامه به شمار میروند. کیفیت طراحی به کمک این برنامه به حدی بالا میباشد که شما میتوانید از آن ها به عنوان مدل نهایی برای صنعت به کار گیرید.

*توجه: نرم افزار پیش رو به دلیل گستردگی در کار و سنگین بودن، فقط برروی سیستم های 64 بیت قابل اجرا میباشد.*

نام: Vero Radan
حجم فایل: 2.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Hexagon AB
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2020.0.1920
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Vero Radan v2020.0.1920 - Win

Radan CADCAM 2020 is only available as a 64-bit version – it is not possible to install this version on a 32-bit operating system. This version of the software supports import of Inventor 2019, Solid Edge 2019 (ST11), SolidWorks 2019

لینک دانلود