تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Victory Road نسخه کرک شده Portable

Victory Road

شما در نقش یک مربی نقش‌آفرینی خواهید کرد و وظیفه‌دارید تا برنامه ورزشی و غذایی روزانه بوکسورهای تحت تعلیم خود را مشخص کنید! به‌عنوان یک مربی شما قادرید تا از طریق انجام تمرینات مشخص و دقیق، بخش خاصی از بدن یا تکنیک شاگرد خود را تحت تأثیر قرار داده و در جهت فکری خود تربیت کنید. بازی به شما این امکان را می‌دهد تا سبک مبارزاتی شاگرد خود را بهبود بخشیده و یا تکنیک‌ها و تجهیزات او را جایگزین کنید. کار شما فقط به بخش تمرینی محدود نمی‌شود بلکه در هنگام مسابقه نیز با دستوراتی که صادر می‌کنید نقش بسیار مهمی در پیروزی یا شکست بوکسور دارید. وجود سیستم کمبو، تکنیک‌ها و مهم‌تر از همه استایل های مختلف مبارزاتی باعث شده است تا

بازی Victory Road

از تنوع بسیار خوبی برخوردار باشد و بتواند برای مدتی نسبتاً طولانی بازیکن را سرگرم کند. برای پیشرفت هر چه بیشتر و بالا بردن بازده تمرینات، باید تمامی سعی خود را به کار برید تا میان تمرینات و تغذیه شاگرد خود تعادل لازم را برقرار کنید. هوش مصنوعی رقبا در سطح بسیار خوبی قرار دارد و می‌تواند چالش‌های مختلفی برایتان ایجاد کند. سیستم کمبو بازی در هر مسابقه به‌گونه‌ای خاص فعال می‌شود و نیازمند انجام یکسری حرکات و مانورهای مشخص است. 4 لیگ و 150 حریف مختلف در بازی وجود دارد که هرکدام استراتژی و تاکتیک متناسب با خود را می‌طلبد.
نام: Victory Road
حجم فایل: 47 مگابایت
شرکت سازنده: Strange Journey
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - شبیه ساز - ورزشی - استراتژیک
منتشر کننده: Strange Journey
رمز فایل: www.download.ir

Victory Road

In Victory Road, players will assume the role of a boxing coach and meticulously plan each day’s training and meals. Players will be able to customize their boxer through adjusting his training routine to emphasize the growth of specific stats, altering his fighting style, and changing his equipment and special techniques.

لینک دانلود