تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی واقعیت مجازی Virtual Battlegrounds نسخه Early Access

Virtual Battlegrounds

یک بازی بتل رویال است که به صورت اختصاصی برای هدست های واقعیت مجازی توسعه یافته است. گیم پلی بازی و مکانیک آن به سایر بازی‌های بتل رویال موجود شباهت‌های زیادی دارد و آخرین مبارزی که زنده بماند برنده بازی خواهد بود. از جمله ویژگی‌های مهم

بازی Virtual Battlegrounds

می‌توان به گان پلی تاکتیکی، محیط‌های زیبا و حماسی و … اشاره کرد. اسلحه‌های موجود در بازی از فیزیکی بسیار واقع‌گرایانه بهره‌مند هستند و با کمک تکنولوژی واقعیت مجازی تفاوت‌ها و ویژگی‌های هر اسلحه من جمله اندازه و وزن آن را در بهترین حالت ممکن حس خواهید کرد. اسلحه‌های موجود در بازی از تنوع خوبی برخوردار است و علاوه بر اسلحه، سیستم‌های مدرن مبارزاتی نیز در بازی گنجانده شده است. بازی از حرکات بدن شما برای کنترل شخصیت اصلی استفاده می‌کند و تمام حرکات شما مانند نشستن، پریدن و … با کم‌ترین تأخیر در گیم پلی مدل‌سازی خواهد شد.

..|| تجربه این عنوان با کنترلرهای عادی موس و کیبورد میسر نیست و باید از هدست های واقعیت مجازی استفاده کنید ||..

نام: Virtual Battlegrounds
حجم فایل: 2.9 گیگابایت
شرکت سازنده: CyberDream
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Spiral Summit Games
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی
رمز فایل: www.download.ir

Virtual Battlegrounds - Early Access

Virtual Battlegrounds is a VR Battle Royale built from the ground up for virtual reality. Battle to become the last warrior standing on this dystopian war-crazed island with tactical gun-play, an epic map, and physically controlled locomotion.

لینک دانلود