دانلود بازی اندروید Road to Valor v2.11.1550.36906

Road to Valor: World War II

یک بازی اندروید در زمینه گیم های اکشن و استراتژیک می باشد. در این بازی شما باید در نقش یک فرمانده جنگی، نیروهای خود را سازماندهی کرده و با بهترین چیدمان ممکن برای نبرد با سایر رقبا آماده شوید. داستان بازی در زمان جنگ جهانی دوم می باشد و خبری از سلاح ها و اسلحه های جدید در این بازی نیست! شما می توانید از بین مواردی مانند پیاده نظام ها، تانک، توپ های جنگی و هواپیماها، چندین مورد را انتخاب کرده و به وسیله آنها وارد نبرد با دشمنان شوید. این بازی به صورت آنلاین قابل برگزاری بوده و تمامی رقبای شما افراد حقیقی می باشند. ایده و سبک اصلی بازی از گیم معروف کلش رویال الهام گرفته شده است. در واقع نحوه انجام بازی و چیدمان مهره ها نیز دقیقا مانند این بازی طراحی شده است.

بازی Road to Valor: World War II

توسط شرکت Dreamotion طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.4 و دانلود بیش از 1 میلیون بار در مارکت گوگل پلی به یکی از برترین بازی های سبک استراتژیک در سیستم عامل اندروید تبدیل شود. برای مشاهده بخشی از محیط بازی می توانید ویدیو زیر را تماشا کنید.
نام: Road to Valor
حجم فایل: 125 + 44 مگابایت
شرکت سازنده: Dreamotion
ورژن: 2.11.1550.36906
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Road to Valor - v2.11.1550.36906

Road to Valor: World War II is a real-time PVP strategy game where you can compete with global players around the world as a General of World War II, the biggest war in history. Select “Command” that suits your own strategy style and collect various units to build the strongest troops. Fight against swarms of enemies in the realistically presented battlefield. Destroy enemy Headquarter and bunkers to get medals as well as the most glorious victory!

لینک دانلود