تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار VMware Integrated OpenStack v1.0.0 ویندوز

VMware Integrated OpenStack

یک نسخه از OpenStack است که بر روی یکی از نسخه های ماشین شبیه سازی سیستم عامل VMware به صورت پیش فرض نصب شده است و به لطف این ماشین شبیه سازی سیستم عامل اجرای آن آسان تر و عملی شده است . OpenStack نوعی نرم افزار ابری است که به کمک آن می توانید برنامه هایی را تولید کنید و آن را از طریق فضای ابری کنترل کنید ، همچنین OpenStack به شکل API محور عمل می کند و مدیریت یکپارچه ای را بر روی برنامه ایجاد می کند که کار با آن را آسان تر می کند . یکی دیگر از کارهایی که با این مجموعه نرم افزار و شبیه ساز می توان انجام داد کنترل از راه دور هر چه بهتر دوربین های نظارتی ، کنترل دستگاه های کارخانجات صنعتی ، ابزارهای بر خط آب و برق و … می باشد که کار را برای اینترنت اشیا آسانتر می کند .

نرم افزار VMware Integrated OpenStack

برای بسیاری موارد دیگر نیز مفید و کاربردی می باشد و با توجه به دسترسی API که به توسعه دهندگان جانبی می دهد کار را برای توسعه اصلی برنامه شما آسانتر می کند . کار و نصب با این نسخه بسیار آسان است و می توانید تنها با 20 دقیقه زمان آن را بر روی حافظه ابری یا سرور خودتان راه اندازی کنید و از امکانات آن استفاده کنید . از دیگر ویژگی های VMware Integrated OpenStack می توان به : شبیه سازی کامل و بهینه شده OpenStack ، دارای بهترین زیرساخت های برنامه باز به همراه API ، عملیات و مدیریت یکپارچه که نیاز مدیر را از هر برنامه اضافه و جانبی رفع می کند ، قابلیت های پیشرفته دیگر و … اشاره کرد .
نام: VMware Integrated OpenStack
حجم فایل: 4.1 گیگابایت
شرکت سازنده: VMware
تاریخ انتشار: 2015
ورژن: v1.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

VMware Integrated OpenStack - v1.0.0

Build small footprint, highly resilient micro data centers based on VMware Integrated OpenStack and your application and send it to remote locations for real time data collection and analysis. Customers will have full control over these micro data centers and apps via automated, API driven orchestration and lifecycle management. Gain competitive advantage by leveraging vGPU capabilities in the edge to tackle use cases such as utilities, oil and gas drilling platform, point of sale, security cameras, manufacturing plants and Telco oriented use cases.

لینک دانلود