تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار WACUP v1.0.12.5500 نسخه ویندوز

WACUP

نام یک نرم افزار پخش موسیقی می باشد که بر پایه نرم افزار پخش موسیقی قدیمی و محبوب Winamp طراحی شده است و به نوعی همانند یک پچ برای نسخه Winamp v5.666 کار می کند تا بتواند این برنامه را بدون نقص تر از همیشه کند و اشکالات آن را برطرف نماید و از همه مهمتر ویژگی های جدید را با هدف اینکه برنامه وینمپ کاملتر شود ارائه کند . نرم افزار Winamp از ویژگی قابلیت اضافه شدن افزونه بهره می برد که با این کار ویژگی های جدیدی را به نرم افزار اضافه می کند . نرم افزار WACUP یکی از همین افزونه هاست که امکانات بیشتری را به این نرم افزار پخش موسیقی اضافه می کند . این نرم افزار همانند DLC یا پک های الحاقی در بازی های ویدئویی می باشد که با نصب بازی و نصب پک جدید امکانات جدیدی به بازی اضافه می شود . ویژگی های

نرم افزار WACUP

این است که : سازگاری کامل با نرم افزار پخش موسیقی Winamp ، حجم و رابط کاربری سبک ، اضافه کردن ویژگی های کاربردی جدید و ویژگی های کاربردی برای نرم افزار Winamp و … .
نام: WACUP
حجم فایل: 9.3 مگابایت
شرکت سازنده: WACUP
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.12.5500
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

WACUP - v1.0.12.5500

This program is an audio player based on Winamp, named Winamp Community Update Project.This program is designed to work only with the patched Winamp 5.666 release to provide bug fixes, updates of existing features and most importantly new features with the goal to eventually become it’s own highly Winamp compatible media player.

لینک دانلود