تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Wailing Heights نسخه PLAZA

Wailing Heights بازی کامپیوتر می باشد که توسط استودیوی مستقل Outsider Games ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . در بازی شما در نقش Frances Finklestein​ می باشید . مدیر یک گروه موسیقی به نام The Deadbeats . بعد از آنکه به یک شهر برای اجرای زنده موسیقی دعوت می شوید دچار مشکل شده و به جرم زنده بودن گرفتار می شوید . یکی از هم بندان شما قدرتی به شما یاد می دهد که می توانید به وسیله ی آن از بدن خود رها شده و بدن خون آشام , گرگینه و یا زامبی را تسخیر نمایید . هر کدام از این بدن ها مهارت و توانایی خاص خود را دارند و شما را یک قدم تا خارج شدن از زندان و ترک شهر Wailing Heights نزدیک می کند . ولی چیزی که مشخص است به این آسانی ها نیز نخواهد بود .

سایر توضیحات : گیم پلی بازی نیز ماجراجویی کلاسیک است و شما نیاز دارید تا دیالوگ های درست را در زمان درست انتخاب کنید . همانگونه که در داخل شهر به کاوش می پردازید نیاز است تا شعرهای مختلف را جمع آوری کرده و به سرنخ های موسیقی گوش دهید و همانند یک ترانه سرا نت های پیدا شده را سرهم بندی کنید . بازی Wailing Heights یک بازی زیبا و فانتزی بوده که به همراه موسیقی متن فوق العاده ی آن توانسته تا لحظات جذابی را در بازی رقم زند .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Wailing Heights

مشخصات بازی :نام بازی : Wailing Heightsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Outsider Gamesمنتشر کننده : Outsider Gamesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Wailing Heights

لینک دانلود