تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Warhammer Chaosbane Tower of Chaos نسخه CODEX

Warhammer Chaosbane Tower of Chaos

یک آپدیت بسیار بزرگ برای بازی Warhammer Chaosbane است که مکانیک و گیم پلی بازی را دستخوش تغییرات زیادی کرده و تجربه کلی بازی را بهبود بخشیده است. این آپدیت حالت جدیدی به نام Tower of Chaos به بازی اضافه می‌کند که از مکانیک بسیار ساده‌ای بهره‌مند است بدین صورت که بازی شما را در قعر یک برج قرار می‌دهد و شما باید سعی کنید تا هر طور که شده راه خود را به طبقات بالاتر پیدا کنید. هر چه بالاتر می‌روید امتیاز بیشتری دریافت کرده و در عین‌ حال روند بازی نیز چالش‌برانگیزتر و سخت‌تر خواهد شد. این حالت جدید بعد از به اتمام رساندن Act 2 در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. تغییرات ایجاد شده فقط به این حالت جدید محدود نمی‌شود بلکه محتویات جدیدی نیز به بازی Warhammer Chaosbane Tower of Chaos اضافه شده است. از جمله این محتویات می‌توان به ویرایش و بازسازی Boss Rush و Relic Hunt، واحد پولی جدید تحت عنوان Morrisleb coins، متعادل و بهینه‌سازی tweak ها و … اشاره کرد. حالت جدید Tower of Chaos شاید مهم‌ترین تغییری باشد که در گیم پلی

بازی Warhammer Chaosbane Tower of Chaos

به وقوع پیوسته است. این حالت شما را در برجی چندطبقه و وسیع قرار می‌دهد. در هر طبقه با چالش‌ها و دشمنان بخصوصی روبه‌رو خواهید شد و پس از پشت سر گذاشتن این چالش‌ها این حق به شما داده شده تا بازی را تمام کرده و امتیازات خود را دریافت کنید و یا به طبقات بالاتر رفته و ریسک شکست و از دست دادن تمامی امتیازات و جوایز کسب کرده را بپذیرید. در کنار موارد ذکر شده در هر Act بازی نیروهای جدیدی به مجموع نیروهای دشمن اضافه شده است که هر کدام به نوعی شما را به چالش خواهند کشید.

..|| برای مشاهده لیست کامل تغییرات و بهبودها به این صفحه مراجعه کنید ||..

نام: Warhammer Chaosbane Tower of Chaos
شرکت سازنده: Eko Software
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
منتشر کننده: Nacon
رمز فایل: www.download.ir

Warhammer Chaosbane Tower of Chaos - CODEX

We hope you're ready to take on the challenge offered by the Tower of Chaos, the newest game mode in Warhammer: Chaosbane. The premise is simple, the higher you climb, the better the reward, and tougher the challenge. If you fail, then you'll be walking away with nothing but a bruised ego. The tower is accessible after you've cleared the Act 2.

لینک دانلود