تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند We Believe in Dinosaurs

We Believe in Dinosaurs

فیلم مستند محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . فیلم مستند We Believe in Dinosaurs درباره بحث و جدال پیرامون ساخت موزه Ark Encounter است . عنوان این فیلم اشاره ای به تلاش Ark Encounter برای آمیختن باورهای دینی با علم است . در این موزه استدلال می شود كه دایناسورها در كنار همه حیوانات مدرن از جمله انسان وجود داشته اند ، اما در اثر سیل روایت شده در كتاب مقدس از بین رفتند . We Believe in Dinosaurs در طی یک دوره چهار ساله در موزه Ark Encounter فیلمبرداری شده است . این فیلم مستند سه ساکن کنتاکی را دنبال می کند ، که سعی در نشان دادن تاریخی بودن و صحت علمی کتاب مقدس و همچنین تکذیب آن دارد . در

فیلم مستند We Believe in Dinosaurs

مصاحبه انجام میشود و چند نفر را درگیر این پروسه می کند . داگ هندرسون هنرمندی است که حیوانات را برای Ark Encounter ایجاد می کند و از عقاید خلقگرایی حمایت می کند . دن فلپس یک زمین شناس و فعال است که به دنبال افشای دروغ هایی است که توسط کن هام و پاسخ ها در پیدایش به وجود آمده است . دیوید مک میلان به عنوان یک متخصص در این زمینه دیده می شود . فیلم مستند We Believe in Dinosaurs به جای جزئیات نکات دقیق بحث بین تکامل و خلاقیت ، بیشتر به پیدایش موزه نگاه می کند . در میان کسانی که به این موزه اعتراض می کنند می توان یک کشیش باپتیست ، کریس کالدول را یافت . فیلم مستند We Believe in Dinosaurs همچنین صحنه هایی از موزه تکمیل شده و اینکه چه نوع برنامه هایی را انجام می دهد ، که هدف اصلی موزه است ، را نشان میدهد .
نام: We Believe in Dinosaurs
شرکت سازنده: 137 films
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 6.9
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 45 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Monica Long Ross
تهیه کننده: Amy Ellison
رمز فایل: www.download.ir

We Believe in Dinosaurs

Amid protests and controversy, young earth creationists build an enormous, $120 million, "life-size" Noah's Ark in Kentucky with the specific aim of debunking the Theory of Evolution.

لینک دانلود