تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Weedcraft Inc v1.3.2 نسخه Portable

Weedcraft Inc

بازیکن را در نقش مدیر یک کسب‌وکار تولید و فروش ماری‌جوانا قرار می‌دهد. با کمک این عنوان با جنبه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی ماری‌جوانا در آمریکا آشنا شده و با این ماده مخدر مشکل‌ساز و پرطرفدار از نزدیک ارتباط برقرار خواهید کرد. به عنوان صاحب این کسب‌وکار، باید منابع و نیازهای خود را اولویت‌بندی کرده و فرایند توزیع و پخش را به دقت مدیریت کنید. از جمله مهم‌ترین وظایف شما در

بازی Weedcraft Inc

می‌توان به نابود کردن علف‌های هرز و آفت‌ها، پیوند نژادهای مختلف و خلق نمونه‌های آزمایشگاهی جدید، استخدام و آموزش نیروی کار و ارائه‌ی محصولات با کیفیت در بازاری رقابتی اشاره کرد. این کسب‌وکار در عین اینکه فرصت‌های اقتصادی بسیار خوب و پرسودی ارائه می‌دهد بسیار پر ریسک و خطرناک است. در زمینه قیمت باید همیشه آگاه و زرنگ باشید تا بتوانید نهایت سود این بازار بزرگ را کسب کنید. بزرگ‌ترین مزاحمان شما پلیس‌ها و سیاست‌مداران هستند که می‌توانند با تصویب و اجرای قوانین خاصی کسب‌وکار شما را محدود کرده و به سودآوری این صنعت لطمه بزنند. در مواجهه با قانون و سیاست‌مداران می‌توانید رویکردهای مختلفی پیش بگیرید به‌عنوان‌مثال می‌توانید با دادن رشوه کار خود را پیش برده یا فقط در محدوده‌ی قانونی مشخص‌شده کار کنید تا مبادا با مجازات روبه‌رو شوید. در طی روند بازی با شخصیت‌های مختلفی روبه‌رو خواهید شد که هر کدام دارای اهداف منحصربه‌فردی هستند و به نوعی بر کسب‌وکار شما تأثیر می‌گذارند. 
نام: Weedcraft Inc
حجم فایل: 1.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Vile Monarch
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.3.2
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Devolver Digital
رمز فایل: www.download.ir

Weedcraft Inc - Portable

Weedcraft Inc explores the business of producing, breeding and selling weed in America, delving deep into the financial, political and cultural aspects of the country's complex relationship with this troublesome and promising plant.

لینک دانلود