دانلود بازی اندروید WeFarm v0.48.9

WeFarm

بازی سرگرم کننده که در آن باید به پرورش مزرعه خود پرداخته و محصولات خود را برداشت کنید . شما در این مزرعه می توانید انواع مختلفی از گیاهان و میوه ها را کاشته و با نگه داری از آنها برداشت کنید ، حیواناتی اهلی و اقتصادی مانند گوسفند ، گاو و … را خریده و از محصولات آنها در بازار بفروشید و از این راه کسب در آمد کنید . شما می توانید در طول بازی با جمع آوری پول های خود مزرعه را گسترش داده ، گیاهان و حیوانات بیشتری خریداری کنید و تجارت خود را گسترش دهید . زمان هایی که شما در بازی حضور ندارید بازی به صورت خودکار کار خود را ادامه داده و محصولات شما رشد می کنند ولی در همین حین باید از آنها رسیدگی کنید تا نابود نشوند . بازی به شما ماموریت هایی مختلف را پیشنهاد می کند که می توانید با انجام آنها پول و درامد زایی کنید و آیتم های بیشتری را برای خود باز کنید .

بازی WeFarm

دارای گرافیکی 2 بعدی و با کیفیت و دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده می باشد که هر مخاطبی را جذب محیط بسیار رنگارنگ خود خواهد کرد .
نام: WeFarm
حجم فایل: 110 مگابایت
شرکت سازنده: Bigpoint
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.48.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز - تفننی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 7.0 به بالا

WeFarm - v0.48.9

Want to grow your own farm, feed animals, make new friends and explore a stunning, wacky world? Then play WeFarm – it’s much more than just a farming game!

لینک دانلود