دانلود فیلم مستند به لیث خوش آمدید Welcome to Leith

Welcome to Leith

یک مستند بلند است که تلاش در تصاحب یک شهر کوچک در داکوتای شمالی توسط کریگ کاب ، ابرنواختر مشهور سفید پوست را نشان می دهد . مستند Welcome to Leith در روزهای منتهی به بازداشت کاب به دلیل ترساندن مردم شهر در یک گشت مسلح و آزادی متعاقب وی از زندان شش ماه بعد فیلمبرداری شده است ، این فیلم یک سند ساده ای از ایده آل های آمریکایی DIY است . لیث شهری است که در سال 2010 16 نفر جمعیت داشت . در ماه مه 2012 ، کریگ کاب ، نئو نازی ، ناسیونالیست سفید پوست کانادایی آمریکایی ، با هدف ایجاد جامعه ای از مردم که ایدئولوژی ملی گرایانه سفیدپوست خود را به دست آورده و اکثریت انتخاباتی را به دست آورد ، به لیث منتقل شد و وی 12 قطعه زمین خریداری کرد . در تاریخ 25 ژوئیه سال 2017 ، Welcome to Leith توسط News & Doc Emmy جوایز امی برای بهترین مستند معرفی شد . این مستند به طور عمده نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد .

مستند Welcome to Leith

نگاهی ناخوشایند و اساسی را به بخشی از جامعه ارائه می دهد که بسیاری از آمریکایی ها ترجیح می دهند از آن چشم پوشی کنند . اریک کوهن منتقد Indiewire درجه یک A را به این مستند داد ، و آن را به عنوان “پرتره خیره کننده ای از حقوق اصلاحات اول که به افراط و تفریط آنها سوق داده شده است ، توصیف کرد .
نام: Welcome to Leith
حجم فایل: 1.72 گیگابایت
تاریخ انتشار: 2015
امتیاز imdb: 7.0
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 25 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Michael Beach Nichols
نویسنده: Michael Beach Nichols
ستارگان: Craig Cobb
رمز فایل: www.download.ir

Welcome to Leith

When a noted white supremacist moves into their town, the residents of Leith, North Dakota do what they can to prevent him from taking control of the municipality.

لینک دانلود