تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند به لیث خوش آمدید Welcome to Leith

Welcome to Leith

یک مستند بلند است که تلاش در تصاحب یک شهر کوچک در داکوتای شمالی توسط کریگ کاب ، ابرنواختر مشهور سفید پوست را نشان می دهد . مستند Welcome to Leith در روزهای منتهی به بازداشت کاب به دلیل ترساندن مردم شهر در یک گشت مسلح و آزادی متعاقب وی از زندان شش ماه بعد فیلمبرداری شده است ، این فیلم یک سند ساده ای از ایده آل های آمریکایی DIY است . لیث شهری است که در سال 2010 16 نفر جمعیت داشت . در ماه مه 2012 ، کریگ کاب ، نئو نازی ، ناسیونالیست سفید پوست کانادایی آمریکایی ، با هدف ایجاد جامعه ای از مردم که ایدئولوژی ملی گرایانه سفیدپوست خود را به دست آورده و اکثریت انتخاباتی را به دست آورد ، به لیث منتقل شد و وی 12 قطعه زمین خریداری کرد . در تاریخ 25 ژوئیه سال 2017 ، Welcome to Leith توسط News & Doc Emmy جوایز امی برای بهترین مستند معرفی شد . این مستند به طور عمده نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد .

مستند Welcome to Leith

نگاهی ناخوشایند و اساسی را به بخشی از جامعه ارائه می دهد که بسیاری از آمریکایی ها ترجیح می دهند از آن چشم پوشی کنند . اریک کوهن منتقد Indiewire درجه یک A را به این مستند داد ، و آن را به عنوان “پرتره خیره کننده ای از حقوق اصلاحات اول که به افراط و تفریط آنها سوق داده شده است ، توصیف کرد .
نام: Welcome to Leith
حجم فایل: 1.72 گیگابایت
تاریخ انتشار: 2015
امتیاز imdb: 7.0
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 25 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Michael Beach Nichols
نویسنده: Michael Beach Nichols
ستارگان: Craig Cobb
رمز فایل: www.download.ir

Welcome to Leith

When a noted white supremacist moves into their town, the residents of Leith, North Dakota do what they can to prevent him from taking control of the municipality.

لینک دانلود