دانلود نرم افزار WhatSender Pro v6.0 Full version نسخه ویندوز

WhatSender Pro

یک نرم افزار بسیار کاربردی در زمینه ارسال پیام های انبوه با نرم افزار های پیام رسان مثل واتس اپ است و به شما این امکان را می دهد که به صورت عملی تعداد زیادی پیام را به تعداد نامحدودی مخاطب ارسال کنید . به عنوان مثال در برنامه واتس اپ برای ارسال یک پیام ، محدود به تعداد ارسال هستید و هر بار نمی توانید برای بیش از چندین نفر ، یک پیام را ارسال کنید ، اما با این نرم افزار این محدودیت برای شما برداشته می شود و می توانید در یک زمان تعداد زیادی پیام را برای تعداد زیادی مخاطب ارسال کنید . به عنوان مثال در موبایل یا تبلت و یا حتی در دستگاه های کامپیوتری نوشتن یک پیام و پیوست فایل شاید کار ساده ای باشد ، اما پیدا کردن و اضافه کردن مخاطبین برای ارسال پیام کاری سخت و بسیار وقت گیر است و حتی ممکن است این کار را هم انجام دهید اما دستگاه تلفن همراه یا تبلت شما دچار آسیب شود که اصلا مقرون به صرفه و کاربردی نخواهد بود . تنها همین دلایل اندک استفاده از نرم افزار WhatSender Pro را برای شما کاربردی می کند . با این نرم افزار قادرید که مخاطبان خودتان را به صورت فایل CSV یا حتی TXT وارد برنامه کنید و همچنین متن و فایل پیوست را به سادگی هرچه تمام تر به این برنامه وار کنید و پیامتان را به بی نهایت کاربر ارسال کنید . برای ارسال فایل یا پیوست در

نرم افزار WhatSender Pro

هیچگونه محدودیتی وجود ندارد ، این قابلیت مناسب شرکت ها و سازمان های ارسال پیام های تبلیغاتی می باشد . از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به : امکان نوشتن پیام های سفارشی با استفاده از نام گیرنده و انواع فایل پیوست با هر نوع فرمتی ، امکان اضافه کردن مخاطبان با فرمت های CSV یا حتی TXT و … اشاره کرد .
نام: WhatSender Pro
حجم فایل: 8.9 مگابایت
شرکت سازنده: What Sender
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v6.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

WhatSender Pro - v6.0

WhatSender acts like the Whatsapp version of an E-mail bulk message sender, allowing you to theoretically send the same message to an unlimited amount of contacts. While you can, in theory, send the same message to multiple contacts in regular Whatsapp, you are limited to how many contacts you can do that at a time, and if you’re on mobile, your device might crash when you reach a high enough number.Of course, writing one message and attaching a file is the easy part, but then looking through ten or more contacts (maybe even hundreds) and selecting them as receivers can be time-consuming.

لینک دانلود