دانلود بازی کامپیوتر Wheres Home نسخه کرک شده PLAZA

Wheres Home

یک بازی معمایی ترسناک است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Dominic Stedman طراحی و منتشر شده است. شخصیت اصلی بازی Wheres Home رباتی کوچک و بامزه به نام پومو (Pumo) است که به همراه دوست و همراه همیشگی‌اش باگی (Buggie) ماجراجویی‌های جذاب و سرگرم‌کننده‌ای آغاز کرده‌اند. ماجرا ازاین‌قرار است که سفینه گران‌بهای آن‌ها به دلایل نامعلومی دچار نقص فنی شده است و این دو باید راه جدیدی برای رسیدن به خانه پیدا کنند. داستان

بازی Wheres Home

در 5 بخش مختلف تقسیم‌بندی شده است که به ترتیب و پشت سر هم به بازیکن ارائه می‌شود. خلاقیت شما برای پیدا کردن راه‌های جدید و مخفی‌کاری از اهمیت زیادی برخوردار است و می‌تواند موفقیت شما را تضمین کند.
نام: Wheres Home
حجم فایل: 2.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Dominic Stedman
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - استراتژیک - ترسناک - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Dominic Stedman
رمز فایل: www.download.ir

Wheres Home - PLAZA

"Where's Home?" Is a Puzzle, Stealth, Horror, adventure game. Playing as Pumo the little robot and his companion friend Buggie; you're on a mission to find a new way home, as for some reason your precious ship has been shot down. Find creative ways to hide and be sneaky with your friend! But, beware of the person behind it all! He's not the friendliest. With 5 total chapters starting with Chapter 1, "Welcome To Your Abyss" It will be a long but crazy experience finding your way home!

لینک دانلود