دانلود نرم افزار Wing IDE Professional v7.2.2.0 نسخه ویندوز

Wing IDE Professional

یک نرم افزار برنامه نویسی است که مکمل نرم افزار برنامه نویسی پایتون است و کاری می کند که شما یک تجربه توسعه پایدار انواع نرم افزار را در برنامه برنامه نویسی پایتون داشته باشید . این نرم افزار نرم افزاری کاربری است که همگام با نرم افزار پایتون طراحی شده است و به کاربران حرفه ای و مبتدی این امکان را می دهد که تجربه کاربری راحت تر و بهتری را در هنگام نوشتن کدهای مورد نیاز پایتون داشته باشند . این برنامه دارای رابط کاربری قابل تنظیم است و گزینه های در دسترس فراوانی را برای شما ارائه می کند ، همچنین نرم افزار Wing IDE Professional دارای ابزار های لازم برای ایجاد اسکریپت ها و برنامه های مستف ، آزمایش برنامه و کد ها نوشته شده ، اشکال زدایی تمامی خطوط کد ، ویرایش کدها به صورت خودکار و … فراهم می کند . اشکال زدایی این نرم افزار بسیار کاربردی است و به عنوان مثال می توانید این اشکال زدایی را به گونه ای برنامه ریزی کنید که مثلا برای یک خط یا یک کد استثنا قائل شود و آن را ندید بگیرد و یا چندین امکانات دیگر که برنامه ریزی این قسمت را برای شما آسانتر می کند . از دیگر ویژگی های

نرم افزار Wing IDE Professional

می توان موارد : تست واحد و تست ها گروهی و مشاهده نتایج و بررسی داده ها ، آزمون های اشکال زدایی پیشرفته دارای امکانات بسیار بالا که کدنویسی را برای شما آسان تر می کند ، امکان تجدید نظر درباره اشکال زدایی ، دارای ادغام CVS و Git ، دارای جستجوی پیشرفته کد ، جستجوی اسناد IDE و همچنین نوار ابزار به صورت پیشرفته و … را نام برد .
نام: Wing IDE Professional
حجم فایل: 60 مگابایت
شرکت سازنده: WingWare
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v7.2.2.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Wing IDE Professional - v7.2.2.0

Wing Python IDE was designed from the ground up for Python, to bring you a more productive development experience. Wing IDE Professional is an advanced and full featured Python IDE that delivers a powerful yet easy to work with Python development environment. It addressed both beginner and experienced Python programmers, providing a feature-rich IDE with integrated debugging and unit testing capabilities. The program is fully-customizable interface and accessible options, it provides all the tools you need to create scripts and standalone applications, testing, debugging and editing your source code using advanced tools.

لینک دانلود