دانلود بازی کامپیوتر Wintermoor Tactics Club نسخه RAZOR1911

به روز رسانی :

1399/02/17 نسخه RAZOR1911 اضافه شد.

Wintermoor Tactics Club

داستانی است درباره ی زنده ماندن در یک دبیرستان و گیم پلی آن از بازی های تاکتیکی نقش آفرینی و رمان های بصری الهام گرفته است . شخصیت اصلی این بازی آلیشیا نام دارد که در یک آکادمی مشهور به نام Wintermoor Academy تحصیل می کند و قصد دارد از فردی کمتر شناخته شده که توسط بقیه دچار آزار و اذیت می شود ، به قهرمان خیالی ای که او در ذهن می پروراند تبدیل شود . شما همچنین باید پرده از یک راز بسیار بزرگ بردازید . مهارت های استراتژیک خود را در مقابل شخصیت های متفاوت آزمایش کنید و فراموش نکنید که تعدادی دوست نیز برای خودتان پیدا کنید .

بازی Wintermoor Tactics Club

شامل هفت شخصیت قابل بازی متفاوت می شود که هر کدام قابلیت های مختلفی دارند و در طول بیش از 40 نبردی که خواهید داشت ، می توانید ده ها ارتقا را برای آن ها باز کنید . شما همچنین باید یه جست و جو و کاوش در محیط مدرسه بپردازید و همچنین دیوارهای بین گروه هایی مانند کارآگاهان روانی و سلطنت طلبان جوان را از بین ببرید . پیدا کردن دوست به شما این امکان را می دهد تا راحتتر بر مشکلات خود غلبه کنید و همچنین به هدف و رویای بزرگ خود برسید . 
نام: Wintermoor Tactics Club
شرکت سازنده: EVC
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: RAZOR1911
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - نقش آفرینی - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: exe
منتشر کننده: Versus Evil
رمز فایل: www.download.ir

Wintermoor Tactics Club - RAZOR1911

Wintermoor Tactics Club is a story about surviving high school, with gameplay inspired by tactics RPGs and visual novels. It was hard enough for Alicia at the famed Wintermoor Academy before it erupted into a snowball war! Now her club's only hope is to transform from nerdy nobodies into fantasy heroes. Unravel a reality-bending mystery. Test your strategic mettle against an avalanche of colorful characters. And don't forget to make friends!

لینک دانلود