تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Worksheet Crafter Premium Edition v2020.1.5 Build 66 – Win

Worksheet Crafter

یک کارگاه فوق العاده جذاب بوده که به شما کمک میکند تا با استفاده از طیف گسترده ای از قالب ها، تصاویر فوق العاده ای را برای آموزش ایجاد و آنها را به اشتراک بگذارید. در حقیقت

نرم افزار Worksheet Crafter

یک مجموعه کامل برای آموزش به شاگردان توسط معلمان میباشد، که با استفاده از آن میتوانند به صورت غیرحضوری و مجازی به شاگردان خود به بهترین نحو آموزش دهند. قالب های و متون مختلف در این برنامه باعث شده تا هزاران معلم از Worksheet Crafter برای تدریس از راه دور استفاده کنند، حتی به کمک این کارگاه میتوان انواع سوالات هوش را طراحی کرد و برای همگان به اشتراک گذاشت. همچنین رابط کاربری منحصر به فرد از دیگر ویژگی های این برنامه بوده که باعث شده تا بازخورد های فوق العاده ای از سوی کاربران به ویژه معلمان کسب کند. از دیگر ویژگی های برنامه میتوان به ساخت قالب دلخواه شما به سرعت اشاره کرد به این صورت که میتوانید قالب های خود را ساخته و آنها را سفارشی سازی کنید و هرگونه که دوست دارید به شاگردان خود آموزش دهید. استفاده از قالب های بینظیر، رابط کاربری فوق العاده، اشتراک گذاری فایل های طراحی شده، ایجاد قالب های دلخواه و… همگی از ویژگی های کلیدی برنامه به شمار میروند.
نام: Worksheet Crafter
حجم فایل: 720 مگابایت
شرکت سازنده: Worksheet Crafter
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2020.1.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Worksheet Crafter Premium Edition v2020.1.5 Build 66 - Win

In this program now extended the symbol drop down list in the upper text formatting toolbar with a set of additional useful symbols. You fill now find symbols for “more or equal”, “less or equal”, a degree sign and various checked and unchecked boxes in there.

لینک دانلود