تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی ترسناک Your Toy نسخه CODEX

Your Toy

یک بازی ترسناک و فرار از اتاق است که داستان کودکی را روایت می کند که زمانی اسباب بازی های فراوانی داشته است و حالا که کمی بزرگتر شده آن اسباب بازی ها تبدیل به دشمنانی برای او شده اند . شما از خواب بیدار می شوید و خود را در اتاقی می بینید که برای شما بسیار آشنا می آید اما دقیق به خاطر نمی آورید کجا هستید . در بازی Your Toy شما باید از این اتاق فرار کنید ، دشمنان شما زمانی بهترین دوستان شما بوده اند و آنها کسانی نیستند جز اسباب بازی های کودکی شما که که به حال خود رها شده اند تا بپوسند . در این بازی و در اتاقی که هستید باید به دنبال هر نشانی بگردید که بتواند راه خروج را به شما نشان دهد . در حالی که شما به فکر فرار و یافتن نشان هستید مدام احساس می کنید که کسی یا چیزی شما را تعقیب می کند و مدام شما را تحت نظر دارد . اما آنها چه چیزی هستند و چه از شما می خواهند . دیری نمی گذرد که شما در

بازی Your Toy

می فهمید که جای شما و دوستان دوران بچگیتان عوض شده است و حالا شما اسباب بازی آنها شده اید و به نوعی آنها در حال گرفتن انتقام از شما هستند . تا می توانید بگردید و اتاقی که در آن هستید کاوش کنید و سعی کنید راه خروج را پیدا کنید وگرنه در این جایی که هستید از بین می روید و آنها اینقدر با روان شما بازی می کنند تا جانتان را بگیرند . اگر بازیکنی شجاع هستید این بازی که در سبک ترسناک ، ماجرایی و فرار از اتاق است را تجربه کنید .  
نام: Your Toy
حجم فایل: 956 مگابایت
شرکت سازنده: Viva Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ترسناک ، اکشن ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Viva Games
رمز فایل: www.download.ir

Your Toy - CODEX

Your Toy is a 3D first person horror room escape game that features an advanced non-repeat puzzle system with challenging riddles, heart-pounding escape sequences and a mysterious narrative that dives deep into your darkest subconsciousness. Players will experience a fully immersive 3D environment, where the realistic art style provides an eerie and engaging atmosphere.

لینک دانلود