تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی آنلاین Z1 Battle Royale v06.03.2021 نسخه Steam

به روز رسانی :

1399/12/17 نسخه Z1 Battle Royale v06.03.2021 - Steam اضافه شد.

Z1 Battle Royale

یک بازی در سبک اکشن آنلاین و چند نفره است که بر روی حالت مخصوص خود یعنی بتل رویال تمرکز دارد و مدتی است که در فروشگاه دیجیتالی Steam به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته و پیش از این برای تجربه ی آن باید این بازی را می خریدید . این عنوان توسط استودیویی با نام Daybreak Game Company توسعه یافته و منتشر شده است ، استودیویی که سابقه ی خیلی خوبی در عرضه ی بازی های رایگان آنلاین چند نفره و سرگرم کننده دارد و علاوه بر بازی Z1 Battle Royale عنوان های Everquest ، Planetside 2 ، Dungeons & Dragons Online ، The Lord of the Rings Online ، Everquest II و DC Universe Onlie را ساخته است و همچنین در توسعه ی بازی Payday The Heist نیز همکاری داشته است .

بازی Z1 Battle Royale

که پیش از این با نام H1Z1 : King of Kill شناخته می شد ، بازیکن را به محیطی پسا آخرالزمانی و جذاب و پر خطر می برد که به صورت تک نفره ، دو نفره و چند نفره می توان بخش بتل رویال آن را تجربه کرد و هر فرد یا گروهی که بتواند زنده بماند و تنها بازمانده ی نقشه ی بازی باشد ، به عنوان برنده ی آن اعلام می شود . این بازی از سوی وب سایت های خارجی نیز با واکنش ها و بازخوردهای نسبتا خوبی رو به رو شده است و منتقد وب سایت Game Informer درباره ی آن می گوید که این بازی می تواند یک تجربه ی بسیار خوب و جذاب را از سبک بتل رویال ارائه بدهد و به آن نمره ی 8 را داد . همچنین منتقد وب سایت IGN نیز با دادن نمره ی 7 به این بازی گفت که این عنوان به اندازه ی کافی هیجان انگیز است و می تواند آدرنالین خون را بالا ببرد . شما هم اکنون می توانید این بازی جذاب و متفاوت را به صورت رایگان از وب سایت دانلود فارسی دریافت کنید . امیدواریم که از تجربه ی آن به اندازه ی کافی لذت ببرید .

*این بازی در Steam آنلاین و رایگان می باشد و برای تجربه ی آن به CD-Key نیازی ندارید*

نام: Z1 Battle Royale
حجم فایل: 15.95 گیگابایت
شرکت سازنده: Daybreak Game Company
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 6
ورژن: v06.03.2021
نسخه: Steam
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - آنلاین - چند نفره - بتل رویال
منتشر کننده: Daybreak Game Company
رمز فایل: www.download.ir

Z1 Battle Royale v06.03.2021 - Steam

New management is in town and restoring the game to it's former glory under a new name, Z1 Battle Royale. Since taking over development of the game in September the team here at NantG has worked with a firey passion to bring back the feel that was lost with the Combat Update. Our first major patch since taking over is coming out today March 6th and we couldn't be more excited for you all to get your hands on it.

لینک دانلود