دانلود بازی Zanki Zero: Last Beginning نسخه کرک شده Codex

Zanki Zero: Last Beginning

یک بازی نقش آفرینی درباره هشت قهرمان است ، قهرمانانی که مقابل پلیدی می ایستند و نمی گذارند که سرنوشت دنیا به دست آنها بیافتد و نابود شود . خداوند دنیا را در هفت روز آفریده است اما انسان های پلید و شیاطین آنرا یک روزه نابود کردند ، اما راه بازگشتی وجود دارد و می توانید جلوی این اتفاق شوم را بگیرید . تنها کافی است که جلوی شومی و پلیدی بایستید و نگذارید که دنیا پر از آشفتگی شود . در

بازی Zanki Zero: Last Beginning

باید بجنگید تا زنده بمانید ، مواد غذایی پیدا کنید و برای رفع گرسنگی شکار کنید و از گوشت شکار تغذیه کنید تا انرژی کافی برای نابودی دشمنانتان را داشته باشید . نکته جالب این بازی این است که چرخه زندگی شما به عنوان یک قهرمان در بازی تنها 13 روز است و بعد زا آن شما می میرید و می توانید در این چند روز توانایی هایتان را بهبود ببخشید و برای چرخه زندگی بعدی کار خوب انجام دهید تا در زندگی بعدی پاداش بگیرید . پس مراقب باشید که در هر چرخه زندگی چه کاری انجام می دهید . ویژگی های بازی Zanki Zero: Last Beginning بدین شرح است : دارای 8 کلون ، زندگی بی نهایت با برگشت مجدد در هر چرخه زندگی ، امکان بازی با یکی از 8 شخصیت اصلی ، دشمنان فراوان در همه جای جهان ، وجود جوایز ویژه در سیاهچاله ها و برج ها و … .
نام: Zanki Zero: Last Beginning
حجم فایل: 10.7 گیگابایت
شرکت سازنده: Spike Chunsoft Co., Ltd
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 7
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، نقش آفرینی ، انیمه
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Spike Chunsoft Co., Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Zanki Zero: Last Beginning - CODEX

God created the world in seven days. It only took one day for humans to destroy the world. Life as we knew it sank to the depths of the sea...until yesterday. We do not yet know the broken world and the reasons left behind there. An earth where ruins drift about. Buildings, houses, light posts. Cars, traffic lights, asphalt... Modern civilization was destroyed, becoming nothing more than debris wading in the sea. New ruins drift one after the other before the protagonist, who lives on one of those decaying islands.

لینک دانلود