تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Zombie Derby 2 نسخه کرک شده Portable

Zombie Derby 2

شما را در دنیایی پسا آخرالزمانی قرار می دهد ، جایی که معدود افرادی هستند که زنده مانده اند و به زامبی تبدیل نشده اند و حالا یکی از آن معدود افراد شما هستید که زنده مانده اید و حالا می خواهید با این دنیا بجنگید و خودتان را زنده نگه دارید . در این دنیا تنها شجاع ترین و با تجربه ترین رانندگان و سخت ترین بازماندگان باقی خواهند ماند ، شما باید با ارتش های بی شماری از زامبی ها مبارزه کنید و به تنهایی با آنها بجنگید . این دنیا برای شما تبدیل به یک مسابقه نفسگیر شده است که برای داشتن زندگی باید همیشه آن را ببرید و اگر ببازید از بین می روید و شما نیز تبدیل به یکی از همین زامبی ها می شوید . از ویژگی های بازی Zombie Derby 2 می توان به : نسخه کامل که شامل پک های هالوین و بسیار سخت نیز می باشد و در این پک ها امکانات بیشتری برای وسیله نقلیه شما وجود دارد ، میلیون ها زامبی که تشنه خون شما هستند و باید با آنها مبارزه کنید و همه آنها را شکست بدهید ، وجود 9 ماشین برای دریافت و به روز رسانی ، گیم پلی بسیار عالی و زیبا با نمایش Full HD و 60 فریم بر ثانیه ، موسیقی متن زیبا که انحصارا برای این بازی ساخته شده است و کار گیتاریست حرفه ای گنادی راکوف می باشد و … اشاره کرد .

بازی Zombie Derby 2

را ابتدا بر روی موبایل تجربه کرده اید و به خاطر خواست بیشمار بازیکنان برای انتشار این بازی برای کامپیوتر های شخصی ، این بازی منتشر شد . 
نام: Zombie Derby 2
حجم فایل: 101 مگابایت
شرکت سازنده: Brinemedia
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز استیم: 9
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، مسابقه ای ، ماشین سواری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Brinemedia
رمز فایل: www.download.ir

Zombie Derby 2 - Portable

It’s going to be a really exhilarating fight that no one will want to miss! The dangerous post-apocalyptic world is crawling with zombies and only the bravest and most experienced drivers and the toughest survivors will still be left standing, fighting the countless armies of the undead and dealing with them on their own or taking part in breathtaking competitions .

لینک دانلود