تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Zpay PayWindow Payroll System 2020 v18.0.14 – Win

Zpay PayWindow Payroll System

یک نرم افزار فوق العاده برای پرداخت حقوق میباشد. در حقیقت نرم افزار پیش رو یک برنامه حسابداری بوده که میتوان از آن برای تمامی کار های حساب داری که مهمترین آن پرداخت حقوق میباشد استفاده کرد. به توسط

نرم افزار Zpay PayWindow Payroll System

میتوان یک بانک اطلاعاتی که شامل تمامی جزییات است تولید کرد، جزییاتی کامل از حساب های ماه ها، سال ها و روز ها را به کمک این برنامه به طور منظم و دسته بندی شدی تنظیم کنید. برنامه Zpay PayWindow Payroll System به صورت کاملا انگلیسی بوده، بنابراین لازم است که به این زمان به صورت جزئی مسلط باشید. از ویژگی های فوق العاده این برنامه فرمت های خروجی فوق العاده آن است به این صورت که از تمامی فرمت های pdf، html ، txt، xml و… پشتیبانی میکند. ساختار برنامه به ویژه برای کسانی که بار اول است که از چنین برنامه هایی استفاده میکنند ممکن است کمی غریب و سخت به نظر برسد، اما پس از ساعتی کار کردن به صورت کامل با محیط آن اشنا خواهید شد. همچنین میتوانید از منوی راهنما آموش های مقدماتی در رابطه با نحوه کار کردن با نرم افزار را یاد بگیرید و مدیریت حساب های خود را شروع کنید. مشخصات کارمندان، صورتحساب ماهیانه هر یک، نرخ پرداخت، جزییات پرداخت و… را همگی به توسط این برنامه مدیریت و کنترل کنید.
نام: Zpay PayWindow Payroll System
حجم فایل: 52 مگابایت
شرکت سازنده: zpay
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v18.0.14
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Zpay PayWindow Payroll System 2020 v18.0.14 - Win

With this tool you can create a nifty database containing all the necessary details for organizing your business efficiently. The user interface is clean and each dedicated business field is displayed properly in the main window. At a first glance the entire process of dealing with so many options may seem a bit overwhelming, especially for beginners. However, the help menu and smart tutorials should help you get an idea of how this program works.

لینک دانلود