تبلیغات
تبلیغات

دانلود آرشیو کامل مجموعه شاتر استوک ShutterStock

به روز رسانی :

1399/07/01 - دی وی دی 106 اضافه شد .

ShutterStock

( آخرین بروزرسانی در تاریخ‌ دسامبر 2018 ) را از ما بخواهید . این مجموعه‌ بی نظیر را در ایران فقط می توانید از دانلود فارسی تهیه کنید . همانطور که می دانید تصاویر این مجموعه از رزولوشن بالایی برخوردار بوده و قابلیتچاپ در هر اندازه ای را دارا می باشند . تنوع تصاویر این مجموعه به قدری بالاست که شما از هر عنوان تصویری با هر موضوعی که تمایل داشتید می توانید تعداد بی شماری از آن را در این مجموعه پیدا کرده و استفاده‌ نمایید . مجموعه ShutterStock هم اکنون هم مورد استقاده تعداد بیشماری از طراحان و گرافیست ها و کسانی که با صنعت چاپ در ارتباط هستند قرار می گیرد . تمامی تصاویر ShutterStock در کیفیت 300 الی 400 dpi می باشند .

سایز تصاویر نیز از 25 سانتیمتر تا 100 سانتیمتر متغیر است . تمامی وکتورهای ShutterStock قابل ویرایش و قابل چاپ با ابعاد نامحدود می باشند . همچنین حجم تصاویری که با فرمت Jpg در این مجموعه وجود دارد از 3 مگابایت تا 25 مگابایت می باشد . جدیدترین و کاملترین آرشیو تصاویر حرفه ای در دنیا را با فرمت های jpg و Eps بصورت یکجا تهیه کنید . همانگونه که در بالا گفته شد این مجموعه آپدیت May 2014 می باشد و جدیدترین تصاویر شاتر استوک نیز به آن اضافه شده است . اگر طراحی هستید که به کار خود اهمیت می دهید و طرح های شما مانند شناسنامه شما می باشد قطعا به این مجموعه نیاز پیدا خواهید کرد . این مجموعه بر روی دی وی دی و یا هارد قابل تهیه می باشد . لازم به توضیح است که برای سفارش مجموعه و دریافت آن بر روی هارد دیسک مبلغ 30 هزار تومان از قیمت مجموعه کسر خواهد شد .

نام: ShutterStock
شرکت سازنده: ShutterStock
رمز فایل: www.download.ir

ShutterStock Complete Collection

Shutterstock is an American provider of stock photography, stock footage, stock music, and editing tools; it is headquartered in New York. Founded in 2003 by programmer and photographer Jon Oringer, Shutterstock maintains a library of around 200 million royalty-free stock photos, vector graphics, and illustrations, with around 10 million video clips and music tracks available for licensing. Originally a subscription site only, Shutterstock expanded beyond subscriptions into a la carte pricing in 2008. It has been publicly traded on the New York Stock Exchange since 2012.

لینک دانلود