تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Microsoft Silverlight v5.1.50907.0 ویندوز

به روز رسانی :

1399/02/24 نسخه v5.1.50907.0 اضافه شد.

Microsoft Silverlight

بسته ای ارایه شده از مایکروسافت است که در سال 2007 برای اولین بار عرضه شد و تمرکز برنامه نویسان آن بیشتر بر روی بخش مالتی میدیاهای تحت وب بود . با گذشت زمان نرم افزار Microsoft Silverlight به رقیبی جدی برای Adobe Flash Player تبدیل شد بطوریکه در پخش ویدیو ها لگ های رایج که در فلش وجود دارد را نداشت و سرعت بارگزاری بالاتری نسبت به ویدیو های فلش داشت . در ابتدا تیم طراحی Silverlight تمرکز خود را بر روی پروژه های مالتی میدیا گذاشته بودند اما با گذشت زمان دایره کارایی های آن افزایش پیدا کرد و به یک پلتفرم همه کاره تبدیل شد . به تازگی Silverlight برای ویندوز موبایل نیز بهینه شده و امکان برنامه نویسی برای این پلتفرم جهش یافته فراهم شده است . در بعضی موارد در حین مشاهده سایت ها با درخواست سایت مبنی بر نصب سیلور لایت مواجه می شویم که در صورت نداشتن Silverlight ، ویدیو یا بخش مورد نظر قابل اجرا نیست که در این حالت با نصب این بسته می توانید مشکل را مرتفع نمایید و بخش مورد نظر را مشاهه نمایید .

ویژگی های نرم افزار Microsoft Silverlight :

– امکان پخش ویدیو ها و اینتراکتیو های تحت وب– سرعت بالاتر نسبت به فلش در بارگذاری– دارای حداقل لگ در هنگام اجرا– بهینه سازی شده برای ویندوز فون
نام: Microsoft Silverlight
شرکت سازنده: microsoft
ورژن: v5.1.50907.0
زبان: انگلسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Download Microsoft Silverlight v5.1.50907.0

Silverlight is a powerful development tool for creating engaging, interactive user experiences for Web and mobile applications. Silverlight is a free plug-in, powered by the .NET framework and compatible with multiple browsers, devices and operating systems, bringing a new level of interactivity wherever the Web works.

لینک دانلود