تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Proteus Professional v8.8 SP1 Build 27031

به روز رسانی :

1397/10/05

نرم افزار Proteus Professional ابزاری بسیار قدرتمند برای طراحی و شبیه سازی مدارات الکترونیکی می باشد که دانشجویان و کسانی که در رشته های الکترونیکی فعالیت دارند می توانند با استفاده از این نرم افزار به طراحی دقیق مدار های خود بپردازند . نرم افزار Proteus Professional یکی از پیشگامان توسعه CAD الکترونیک (شماتیک ، شبیه سازی و autorouting PCB می باشد . نسخه (SP2) این نرم افزار ساده و در عین حال یک ابزار شبیه سازی مدار الکترونیکی قدرتمند و برد مدار چاپی (PCB) برای طراحان است . و همچنین نرم افزار Proteus Professional مدل هایی از قطعات الکترونیکی برای شبیه سازی های تخصصی و برمبنای استاندارد های این رشته را دارا می باشد و بهترین راه برای دانشجویان این رشته می باشد که می خواهند طراحی ها حرفه ای را انجام دهند .

 

 

ویژگی های نرم افزار Proteus Professional :

– پشتیبانی از MCAD تبادل اطلاعات از طریق STEP و فرمت های فایل IGES هر دو واردات از STEP / جزء فایل های IGES و صادرات از مرحله اول (نیاز به L2 یا بالاتر)

– تغییرات گسترده به کتابخانه های موجود که شامل فایل های STEP پیش عرضه شده برای electrolytics شعاعی ، اتصالات و برخی از قطعات رایج دیگر می شود .

– دارای ابزار های حرفه ای و برای طراحی های مختلف

افزایش از مجموعه چاپ در ARES اجازه می دهد تا چسباندن و لحیم کاری چاپ در کنار لایه های مسی انجام گیرد .

پشتیبانی از عملیات ویرایش آهنگ های متعدد و پیشرفت برای پیگیری necking

بهبود پشتیبانی از طراحی استفاده مجدد از طریق زیر مدار اتصال

لینک دانلود