تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Proteus Professional v8.11 SP1 Build 30228

به روز رسانی :

1399/10/15 نسخه Proteus Professional v8.11 SP1 Build 30228 اضافه شد.

Proteus Professional

نام نرم افزاری کاربردی و قدرتمند در زمینه شبیه سازی مدار های الکترونیکی می باشد که به لطف دارا بودن ویژگی های قدرتمند و آسان و کاربردی به شما امکان می دهد تا بتوانید به طراحی ، تست مدار های چاپی (PCB) بپردازید و با دارا بودن بیش از 800 نوع میکرو کنترلر برای شبیه سازی شماتیک به یکی از بهترین نرم افزار های شبیه سازی و طراحی مدارات الکترونیکی و چاپی در بازار و شکل محور می باشد و توانایی ارایه یک بسته نرم افزاری جامع و کامل را برای مهندسان آینده را نیز فراهم می نماید. نرم افزار Proteus Professional به لطف دارا بودن رابط کاربری یکپارچه امکان طراحی و شبیه سازی PCB و مدارات الکترونیکی و مدل های مختلف از انواع مدار و اتصالات الکترونیکی به شما قدرت شبیه سازی و اجرای دقیق تر و رفع خطاهای خود در هنگام پیاده سازی مدارا را ارایه می نماید. و به لطف ویژگی هایی مانند تصویر سازی 3 بعدی ، تنظیم نوسان های مدار ، طراحی قطعات و متغیر های اسمبلی توانایی کاهش زمان طراحی یک محصول و یا یک مدار را دارا می باشد. در همین حال با پشتیبانی از قوانین قدرتمند سیستم را مجبور می کند تا هر چیزی که برای طراحی مدارات چاپی نیاز دارید را برای شما فراهم نماید. نرم افزار Proteus Professional به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید برنامه های Arduino را به راحتی به همراه متد های نمودار جریان و جایگذاری برنامه ها را تنها به وسیله یک کلیک انجام دهید. همچنین تمامی سیستم Arduino قابلیت شبیه سازی ، تست و عیب یابی برنامه های نوشته شده را دارا می باشد. همچنین به کمک قابلیت Proteus IoT builder که توانایی ساخت یک رابط کاربری برای تلفن همراه و یا تبلت شما را به منظور برقراری ارتباط با دستگاه های Arduino electronics را دارا می باشد و به شما امکان تست و بررسی به وسیله کنترل اجرای شبیه سازی از تلفن همراه خود را ارایه می نماید.

ویژگی های نرم افزار Proteus Professional:

ترکیب و یکپارچه سازی شماتیک و مدار های PCB برای ارایه مجموعه ای از ابزار های قدرتمند برای طراحی مدارات

توانایی ترکیب شبیه سازی VSM به همراه یک موتور نمودار جریان جدید به منظور ارایه محیط توسعه یکپارچه

توانایی شبیه سازی کد های مربوط به میکرو کنترلر های سطح پایین و بالا در هنگام شبیه سازی مدار

Overview of Proteus Professional 8 Features

  • Proteus PCB design seamlessly combines Schematic Capture and PCB layout to provide a powerful, integrated and easy to use suite of tools for professional PCB Design.
  • Visual Designer for Arduino combines world class Proteus VSM simulation with a new flowchart engine to provide a truly integrated and intuitive development environment.
  • The Proteus Design Suite is wholly unique in offering the ability to co-simulate both high and low-level micro-controller code in the context of a mixed-mode SPICE circuit simulation.
نام: Proteus Professional
حجم فایل: 397 مگابایت
شرکت سازنده: labcenter
ورژن: v8.11 SP1 Build 30228
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Proteus Professional v8.11 SP1 Build 30228

Proteus combines ease of use with powerful features to help you design, test and layout professional PCBs like never before. With nearly 800 microcontroller variants ready for simulation straight from the schematic, one of the most intuitive professional PCB layout packages on the market and a world class shape based autorouter included as standard, Proteus Design Suite 8 delivers the complete software package for today and tomorrow’s engineers.

لینک دانلود