تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اسکایپ Skype v8.55.0.141 – Win

به روز رسانی :

1398/09/24 نسخه v8.55.0.141 اضافه شد.

Skype یکی از قدرتمندترین ابزار های چت با کیفیت بالا می باشد که از 4 بخش Call ، Video ، Messaging ، Sharing تشکیل شده است . کاربران فقط با ثبت نام در اسکایپ می توانند از امکانات حرفه ای چت و مکالمه صوتی و تصویری به صورت رایگان بهره مند شوند .بخش تماس نرم افزار Skype ابزاری را برای کاربران فراهم کرده تا بتوانند به صورت مختلف تماس های با روش های مختلفی را برقرار کنند . تماس از اسکایپ به اسکایپ ، تماس به تلفن های همراه ، تماس به صورت گروهی و غیره در نرم افزار پشتیبانی می شود و لازم به ذکر است در داخل نرم افزار می توانید از ابزارهایی چون Caller ID و Skype Number برای شماره گیری استفاده کنید .

Video :بخش تماس تصویری Skype کیفیت بالایی را برای چت تصویری در تماس تصویری در سراسر دنیا فراهم می کند . تماس تصویری به صورت رایگان توسط اسکایپ امکان پذیر می باشد . اسکایپ برخی از ابزارهای چت تصویری را به صورت هزینه ای ارائه داده که در این بخش می توان برای استفاده از نرم افزار چت ویدئویی به صورت گرهی و یا کنفرانسی اشاره کرد .

Messaging :بخش تماس متنی نرم افزار اسکایپ اصلی ترین و مهمترین بخش نرم افزار به حساب می آید . با استفاده از این بخش کاربران می توانند پیام های متنی را به صورت چت و اس ام اس ارسال کنند . ارسال صداهای ضبط شده و ارسال پیام گروهی Messaging در نرم افزار امکان پذیر می باشد .

Sharing :بخش ارسال مطالب در نرم افزار به صورت اختصاصی از بخش های مختلفی تشکیل شده است که می توانید فایل های ویدئویی و تصاویر را برای دوستانتان ارسال کنید . همچنین می توانید صفحه دسکتاپ خود را به دوستان به صورت تک نفره و گروهی به اشتراک بگذارید .

ویژگی های نرم افزار Skype : – سادگی کار با نرم افزار -محیط بسیار قویی -سازگار با ویندوز -ابزار قویی مسنجر قوی ارتباط صوتی و تصویری – کاربردی در امر مسنجر قوی ارتباط صوتی و تصویری -انجام مسنجر قوی ارتباط صوتی و تصویری  با بیشترین سرعت و کمترین زمان -سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری
نام: Skype
شرکت سازنده: Skype
ورژن: v8.55.0.141
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Skype v8.55.0.141 - Win

Free Download Skype Classic offline installer for Windows PC it is one of the best voice over IP services and instant messaging clients that comes bundled with a powerful set of calling, video, messaging and sharing capabilities. The program can be run on various platforms, such as Windows, OS X, Linux, Android, BlackBerry 10, iOS, Symbian and Windows Phone, as well as Windows 8.1 tablets and touch PCs.

لینک دانلود