دانلود بازی اندروید Block Strike v6.2.0

Block Strike در سبک بازی های اکشن است که توسط استودیوی بازی سازی Rexet Studio برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . این بازی در گوگل پلی امتیاز 4.5 را از 5.0 دریافت کرده است و تا به حال بیش از 50 میلیون بار توسط کاربران در سراسر جهان دریافت شده است . در این بازی شما در نقش تیر انداز هستید که باید به سمت هدف شلیک کنید . در این بازی شما می توانید به صورت آنلاین با کاربران دیگر در سراسر جهان بازی کنید . در این بازی شما می توانید در 15 حالت تک نفره ، چند نفره ، بقا زامبی ، شلیک به سمت دوستان و … مسابقه دهید . می توانید با دوستان خود یک تیم تشکیل دهید و با تیم های دیگر مسابقه دهید به سمت دشمنان تان هدف گیری کنید و آن ها را یکی پس از دیگری از بین ببرید . با پیروز شدن در جنگ ها و نابودی دشمنان سکه های طلا دریافت می کنید . با جمع آوری سکه های طلا می توانید سلاح های قدرتمند بخرید و یا قابلیت های تفنگ هایتان را ارتقا بدهید تا با قدرت بیشتری در میدان جنگ ظاهر شوید . در این بازی شما می توانید در مناطق مختلف مسابقه دهید و با نشانه گیری دقیق به سمت دشمنان آن ها را یکی پس از دیگری از بین ببرید . اگر از طرفداران بازی های اکشن هستید با Block Strike می توانید تجربه بینظیری از بازی های پیکسلی و تیر اندازی را کسب کنید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان از download.ir بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید .
برخی از ویژگی های بازی Block Strike :

-امکان بازی در 15 حالت مختلف .
-امکان خرید سلاح های قدرتمند با جمع آوری سکه های طلا .
-امکان ارتقا قابلیت های اسلحه ها .
-دارای بیش از 40 نوع سلاح مختلف .
-امکان رقابت با کاربران در سراسر جهان به صورت آنلاین .

Block Strike v6.2.0

Play a fascinating dynamic first-person shooter with friends and other players online. Gather with friends in your team, create a clan and win together in dynamic battles.
Buy weapons, upgrade it, change the look of your weapons and character.
** Modes **
Game has more than 15 different game modes from which you can select:
- Team Deathmatch
- Death Run
- Gun Game
- Hunger Games
- Zombie Survival
- Bunny Hop
- Surf
** Maps **
More than 60 different maps, in which every day there are dynamic battles.
From small maps to a small group of friends, to large maps on which you have to work hard to win.
** Weapons **
More than 40 types of weapons like pistols, submachine guns, machine guns, shotguns, machine guns, rifles and melee weapons.
** Skins and stickers **
Change your appearance of your weapons with skins and also don't forget to stick the sticker.
All this you can get in cases for free and in-game currency, which you can get for the fights. Create your unique look weapons, to be envied by even your friends.

لینک دانلود