تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتری New World Horizon – PC

New World Horizon، این بازی کامپیوتری یک بازی زیبا و جذاب در سبک بازی های ماجرایی است که به تازگی برای سیستم عامل های ویندوز ارائه شده است. در این بازی شما نقش یک فرد را در قرن شانزدهم بازی می کنید که به تنهایی برای کسب تجربه و قدرت در میان شهرهای مختلف به ماجراجویی می پردازد. این ویژگی در یک دنیای گسترده و بزرگ برای کشف زمین ها و دریاها برای شکار انجام می شود. ماهیگیری، استخراج از معدن، سنگ زنی، ساخت و ساز خانه و کشاورزی در این بازی باید توسط شما انجام شود. بازیکنان با استفاده از یک ماوس و کیبورد همان بازی هیجان انگیز و فوق العاده را تجربه می کنند که همتایانشان با استفاده از کنسول این تجربه را دارند. بازیکنان که از یک موس استاندارد استفاده می کنند و گذشت زمان مبارزه را بسیار سختر خواهد کرد. سیستم مبارزهی دفاعی موقعیتی منحصر به فرد با پشتیبانی از UI برای هر دو موس معمولی یا پیشرفته از ویژگی های این بازی جذاب می باشد. این بازی می تواند کاربران را برای مدت زیادی سرگرم کند.

New.World.Horizon.center عکس سنتر

مشخصات بازی New World Horizon:نام بازی : New World Horizonپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

New World Horizon - PC

New World Horizon PC Game is a 16th century role playing stand alone adventure for the PC. It features a massive open world to explore by land and sea for hunting. Fishing, mining, lumbering, house construction and farming. Players using a gaming mouse will enjoy an ultra casual one handed style play while having full console like controls. Where players using a standard mouse will find combat quite a bit more challenging. Unique positional defensive combat system with UI support for both a standard wheel mouse or 12 button gaming mouse. At minimum a scroll wheel on the mouse is require for many require actions.

لینک دانلود